Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ!

Slovensko; Nové Zámky
Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ! Predaj Novostavby v rezidenčnej časti mesta NZ!

Novinka! 2024
Dokončená 4 izbová Novostavba v štádiu nadštandard
Exkluzívne iba u nás
Ponúkame na predaj 4 izbovú Novostavbu rodinného domu typu Bungalov. Ide o tehlovú novostavbu o rozlohe 204 m2 obytnej plochy plus 22m2 zastrešená terasa, na ktorú je výstup z dennej časti rodinného domu. Dom stojí na 680m2 pozemku, na ktorom sú všetky IS siete, vrátane kanalizácie, optiky Orange, studňa, vyhotovený závlahový systém.
Ide o krásny projekt, ktorý vzbudzuje pocit domova, každý kúsok v dome je do detailu premyslený, bol navrhnutý tak, aby bol moderný, vkusný a zároveň praktický na každodenný život s rodinou.
Rodinný dom je riešený ako jednopodlažný štvorizbový objekt s dvojgarážou, zastrešený valbovou strechou.
Technická špecifikácia:
– tehlová stavba – tehla Heluz so zateplením 14 cm grafitový polystyrén, vonkajšie hliníkové Z žalúzie , vonkajšie osvetlenie, elektrická vonkajšia brána, strecha škridlová Bramac. Okná 2 sklo, steny – stierka, úsporné podlahové kúrenie na celej obytnej ploche.
Dispozícia a vybavenie domu:
– vstupná hala, ktorá rozdeľuje dom do dennej a nočnej časti, samostatná toaleta , technická miestnosť, vstup do dvojgaráže vo výmere 38 m s elektrickou
automatickou bránou
– na chodbe sa nachádza rolldor – šatník
– priestranná a presvetlená denná časť – obývacia izba – jedáleň – kuchyňa s ostrovčekom a zabudovanými spotrebičmi ako chladnička s mrazničkou, varná doska, rúra na pečenie, umývačka riadu, odsávač pár.
3 obytné izby:
2x detská izba 1x šatník z kvalitného dreva so striekanými dvierkami
1x spálňa so zabudovaným šatníkom, nočné stolíky, osvetlenie
1x kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatne stojacou vaňou, skrinky na úložný priestor, sanita, toaleta.
V izbách sú elektrické vonkajšie hliníkové žalúzie na elektrické ovládanie.
Ide o nízkoenergetickú stavbu spĺňajúcu technické normy a aktuálny certifikát. Náklady na bývanie 200€ pre 4 člennú rodinu.
Novostavba rodinného domu je so zateplením, fasádou, bránkou, oplotenie zabezpečuje súkromie a veľká výhoda je príroda v tesnej blízkosti. Dostupnosť do mesta je 10 minút, pokojné a príjemné prostredie, autá Vám nejazdia pred domom. Dom je moderný, útulný a pripravený pre Vás.
Dom je kompaktný, hotový, obývaný bez nutnosti ďalšej investície. Odporúčam dohodnúť si osobnú obhliadku.
Kontakt : Soňa Hóková 0911741730

– Zastavaná plocha: 680 m²
– Celková rozloha: 680 m²
– Rozloha pozemku: 476 m²
– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.