Iba u nás !!! Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový dom v obci Kolta

Slovensko; Kolta
Iba u nás !!! Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový dom v obci Kolta Iba u nás !!! Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový dom v obci Kolta Iba u nás !!! Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový dom v obci Kolta Iba u nás !!! Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový dom v obci Kolta Iba u nás !!! Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový dom v obci Kolta Iba u nás !!! Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový dom v obci Kolta Iba u nás !!! Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový dom v obci Kolta Iba u nás !!! Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový dom v obci Kolta Iba u nás !!! Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový dom v obci Kolta Iba u nás !!! Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový dom v obci Kolta Iba u nás !!! Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový dom v obci Kolta Iba u nás !!! Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový dom v obci Kolta Iba u nás !!! Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový dom v obci Kolta Iba u nás !!! Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový dom v obci Kolta Iba u nás !!! Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový dom v obci Kolta Iba u nás !!! Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový dom v obci Kolta

S VÝHRADNÝM ZASTÚPENÍM MAJITEĽA ! Ponúkame na predaj 3 izbový zrekonštruovaný rodinný dom s mierne svahovitým a slnečným pozemkom v obci Kolta.

Celý dom prešiel rekonštrukciou v roku 2022.

Dispozičné riešenie domu je veľmi dobré. Po vojdení do domu cez vstupnú chodbu vchádzame do priestrannej kuchyne s novou a modernou kuchynskou linkou v ktorej sú vstavané spotrebiče. Po pravej stane sa nachádzajú dve priestranné izby z ktorých jedna je spojená so samotnou kuchyňou, druhá izba je samostatná. Po ľavej strane domu sa nachádza veľká a priestranná kúpeľňa s vaňou sprchovým kútom a toaletou. Oproti kúpeľni je dispozične riešená tretia izba so šatníkom z ktorej je vedený východ na priestrannú terasu. Z chodby sa vchádza aj do menšej tzv. technickej miestnosti kde je umiestnený plynový kotol. Tento kotol zabezpečuje kúrenie domu ktoré je kombinované troma radiátormi a aj podlahovým kúrením. V kuchyni sú posuvné francúzske dvere na terasu. V dome sú nové plastové okná, plastové vchodové dvere, nové interiérové dvere v celom dome, nové radiátory. Chodba, kuchyňa a kúpeľňa je osadená modernou a peknou bielou dlažbou. Elektrické rozvody prešli kompletnou rekonštrukciou a taktiež bola osadená aj nová rozvodová skriňa . Vodoinštalácia domu je taktiež nová.

Strecha domu je taktiež úplne nová osadením nového krovu a ľahkým plechovým zastrešením.

Dom je napojený na obecnú vodu. Odpadová voda je riešená novou žumpou ktorej objem je 9m3. Na dvore je vŕtaná studňa z ktorej je zabezpečené polievanie záhrady. Predzáhradka domu ktorá je veľmi pekne upravená ako aj samotný dvor domu je osadený podzemnou závlahou.

Podlahová plocha domu je 164 m2 a obytná plocha je 132 m2 Dom má spolu s dvorom 519 m2. Záhrada je o rozlohe 1150 m2. Výmera celého pozemku je 1669 m2. Celý pozemok je oplotený. Dom je bez ťarchy a je kúpou voľný.

Dom sa nachádza len 300 metrov od centra obce, ktorá ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. V obci sa nachádza základná a materská škola, potraviny Coop jednota, pošta, pohostinstvo, stavebniny a domáce potreby, kaštieľ. V blízkosti obce sa nachádzajú možnosti pre milovníkov rybolovu.

Okolie je kopcovitého charakteru, najjužnejší lyžiarsky vlek na Slovensku nájdete v susednej dedinke Čechy a tak známe liečivé termálne kúpele v obci Podhájska sú vzdialené len 14 km. Kolta leží na hranici dvoch okresov, okresné mesto Nové Zámky sa nachádza len 20 km od obce.

V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie rezervačnej a kúpnej zmluvy.
Realitná kancelária Reality – Kontakt Nové Zámky, ktorá úspešne pôsobí na realitnom trhu od roku 2007 Vám ponúka kompletný realitný poradenský servis. Taktiež spolupracujeme s autorizovanými advokátmi v súvislosti s právnym servisom. Zabezpečujeme financovanie nehnuteľnosti cez ktorúkoľvek banku. Cieľom našej realitnej kancelárie je vyvinúť maximálnu spokojnosť a komfort pre našich klientov.

– Zastavaná plocha: 164 m²
– Celková rozloha: 1669 m²
– Rozloha pozemku: 1669 m²
– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.