Predaj 2 izb. bytu v NZ s priestrannou lódžiou.

Slovensko; Nové Zámky
Predaj 2 izb. bytu v NZ s priestrannou lódžiou. Predaj 2 izb. bytu v NZ s priestrannou lódžiou. Predaj 2 izb. bytu v NZ s priestrannou lódžiou. Predaj 2 izb. bytu v NZ s priestrannou lódžiou. Predaj 2 izb. bytu v NZ s priestrannou lódžiou. Predaj 2 izb. bytu v NZ s priestrannou lódžiou. Predaj 2 izb. bytu v NZ s priestrannou lódžiou. Predaj 2 izb. bytu v NZ s priestrannou lódžiou. Predaj 2 izb. bytu v NZ s priestrannou lódžiou. Predaj 2 izb. bytu v NZ s priestrannou lódžiou. Predaj 2 izb. bytu v NZ s priestrannou lódžiou. Predaj 2 izb. bytu v NZ s priestrannou lódžiou.

Znížená cena ! Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Nových Zámkoch, blízko železničnej stanici, na Novomestskej ulici, na 2 poschodí. Výhodou bytu je veľkorysá lódžia a kompletná rekonštrukcia. Byt je krásne udržiavaný, čistý, s príjemnou energiou.
V byte bola vymenená elektrika, okná plastové (sieťky na oknách a vnútorné žalúzie), plávajúca podlaha v kuchyni a na chodbe, v izbách zrenovované parkety, prerobená kúpeľňa so sprchovým kútom a umývadlom, nová toaleta s umývadlom, na chodbe a v kuchyni sadrokartónové stropy s bodovými svetlami, priestranná nová loggia (4,75m2).
Byt pozostáva z predizby, v ktorej je vstavaná skriňa s úložným priestorom, chodby, z ktorej sa otvára kúpeľňa, samostatná toaleta, kuchyňa a jedna priechodná izba s loggiou, za ktorou je druhá izba, v ktorej je vstavaná skriňa s ďalším úložným priestorom.
Ďalšou výhodou bytu sú bezpečnostné vchodové dvere. Byt sa ponúka bez zariadenia, ale po dohode sa zariadenie bytu môže odkúpiť. Bytový dom je zateplený a zrekonštruovaný: nový výťah, schránky, schodisko, pivnice. K bytu prislúcha murovaná pivnica o výmere 2,3m2.
Blízko bytového domu sa nachádza autobusová zastávka, nákupné centrum, železničná stanica, pošta. Pri serióznom jednaní , dohoda na cene možná !
Kontakt na obhliadky: Andrea Kesjar 0917 355 158.

– Celková rozloha: 64.75 m²
– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.