Predaj 2-izb. tehlového bytu v samom centre v NZ

Slovensko; Nové Zámky
Predaj 2-izb. tehlového bytu v samom centre v NZ Predaj 2-izb. tehlového bytu v samom centre v NZ Predaj 2-izb. tehlového bytu v samom centre v NZ Predaj 2-izb. tehlového bytu v samom centre v NZ Predaj 2-izb. tehlového bytu v samom centre v NZ Predaj 2-izb. tehlového bytu v samom centre v NZ Predaj 2-izb. tehlového bytu v samom centre v NZ Predaj 2-izb. tehlového bytu v samom centre v NZ Predaj 2-izb. tehlového bytu v samom centre v NZ Predaj 2-izb. tehlového bytu v samom centre v NZ Predaj 2-izb. tehlového bytu v samom centre v NZ Predaj 2-izb. tehlového bytu v samom centre v NZ Predaj 2-izb. tehlového bytu v samom centre v NZ Predaj 2-izb. tehlového bytu v samom centre v NZ Predaj 2-izb. tehlového bytu v samom centre v NZ

Ponúkame na predaj 2-izbový tehlový byt v úplnom centre Nových Zámkov na pešej zóne. Byt má výmeru 78,28 m2 a pozostáva z vstupnej predsiene, dvoch izieb, kuchyne, špajze, kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou. Na chodbe je vmurovaný šatníkový priestor. Byt sa nachádza na prvom poschodí. Má vlastné vykurovanie a ohrev teplej vody a to plynovým kotlom.

Poloha bytu poskytuje bývanie priamo v centre mesta s výhľadom na pešiu zónu. Všetko v meste na dosah ruky – obchody, tržnica, kaviarne, reštaurácie, úrady, parky. K bytu prislúcha aj zadný uzavretý spoločný dvor.

Prednostne ponúka majiteľ byt aj s prevzatím súčasného nájomníka.

Kontakt k obhliadke: Robert Szegheő, 0915 877 800.

– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.