Ponúkame na predaj vidiecky dom + stav. pozemok Dvory nad Žitavou

Slovensko; Dvory nad Žitavou
Ponúkame na predaj vidiecky dom + stav. pozemok Dvory nad Žitavou Ponúkame na predaj vidiecky dom + stav. pozemok Dvory nad Žitavou Ponúkame na predaj vidiecky dom + stav. pozemok Dvory nad Žitavou Ponúkame na predaj vidiecky dom + stav. pozemok Dvory nad Žitavou Ponúkame na predaj vidiecky dom + stav. pozemok Dvory nad Žitavou Ponúkame na predaj vidiecky dom + stav. pozemok Dvory nad Žitavou Ponúkame na predaj vidiecky dom + stav. pozemok Dvory nad Žitavou Ponúkame na predaj vidiecky dom + stav. pozemok Dvory nad Žitavou Ponúkame na predaj vidiecky dom + stav. pozemok Dvory nad Žitavou Ponúkame na predaj vidiecky dom + stav. pozemok Dvory nad Žitavou Ponúkame na predaj vidiecky dom + stav. pozemok Dvory nad Žitavou Ponúkame na predaj vidiecky dom + stav. pozemok Dvory nad Žitavou Ponúkame na predaj vidiecky dom + stav. pozemok Dvory nad Žitavou Ponúkame na predaj vidiecky dom + stav. pozemok Dvory nad Žitavou Ponúkame na predaj vidiecky dom + stav. pozemok Dvory nad Žitavou Ponúkame na predaj vidiecky dom + stav. pozemok Dvory nad Žitavou Ponúkame na predaj vidiecky dom + stav. pozemok Dvory nad Žitavou Ponúkame na predaj vidiecky dom + stav. pozemok Dvory nad Žitavou

ZNÍŽENÁ CENA…

Ponúkame na predaj stavebný pozemok so staršou stavbou v obci Dvory nad Žitavou. Na pozemku je v súčasnosti stavba so starším vidieckym domom, ktorý sa využíval ako dielňa. Táto stavba sa dá využívať ďalej ako stavba na podnikanie, dá sa prerobiť, prispôsobiť na garáž, chatu , prerobiť na priestor na služby alebo čokoľvek, čo nový majiteľ bude chcieť. Eventuálne sa z neho dá obnoviť aj rodinný dom.

Dom sa dá aj zbúrať a pozemok použiť na NOVÚ stavbu. Dom sa dá prerobiť aj na chatu na trvalé celoročné bývanie v obci na južnom Slovensku s kompletnou občianskou vybavenosťou.

8 km od Nových Zámkov;
110 km od Bratislavy;
45 km od Nitry
30km od Komárna.

K tomuto pozemku je možné ešte dokúpiť aj susedný pozemok + o výmere 330 m2 a tým by bol celý pozemok o výmere cca 1290 m2.
Cena za pozemok o výmere 960 m2 = 39950 eur.
Cena za pozemok o výmere 1290 m2 = 51000 eur.

Elektrina je privedená po plot ako aj kanalizácia. Voda a plyn sú vedenie pred domom.

Ak máte záujem o stavbu novostavby domu, je to skvelá príležitosť. Majiteľ vie zabezpečiť aj stavbu drevodomu na kľúč.
Ak máte záujem o bývanie v novostavbe a chceli by ste z domu aj podnikať, tiež je to výborná možnosť, ako využiť tento pozemok…

Pozemok je situovaný v tichej a slušnej ulici bez asociálov neďaleko centra obce.

Viď kontakt na makléra Mikuláša Maczkó aktívneho v tejto lokalite.
_____________________________________

* Vlastníte nehnuteľnosť a chceli by ste ju predať či prenajať? Využite služby Reality KONTAKT, máme od r. 2007 máme viac ako 16 ročné skúsenosti a náš realitný ako aj právny systém oceníte. u nás vybavíte všetko v súvislosti s kúpou tejto nehnuteľnosti na 1 mieste.

** Viac info telefonicky alebo mailom.

*** Vydávame “na počkanie” potvrdenia na ohodnotenie nehnuteľnosti pre notára alebo na súdne konania.
**** Reality KONTAKT hľadá nehnuteľnosti pre našich klientov v mestách a obciach okolo Nových Zámkov, Komárna, Štúrova, Šurian, Nesvad, Kolárova.

– Zastavaná plocha: 100 m²
– Celková rozloha: 110 m²
– Rozloha pozemku: 960 m²
– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.