Predaj malebnej chaty so záhradou na Zúgove

Slovensko; Nové Zámky
Predaj malebnej chaty so záhradou na Zúgove Predaj malebnej chaty so záhradou na Zúgove Predaj malebnej chaty so záhradou na Zúgove Predaj malebnej chaty so záhradou na Zúgove Predaj malebnej chaty so záhradou na Zúgove Predaj malebnej chaty so záhradou na Zúgove Predaj malebnej chaty so záhradou na Zúgove Predaj malebnej chaty so záhradou na Zúgove Predaj malebnej chaty so záhradou na Zúgove Predaj malebnej chaty so záhradou na Zúgove Predaj malebnej chaty so záhradou na Zúgove Predaj malebnej chaty so záhradou na Zúgove Predaj malebnej chaty so záhradou na Zúgove Predaj malebnej chaty so záhradou na Zúgove Predaj malebnej chaty so záhradou na Zúgove Predaj malebnej chaty so záhradou na Zúgove

Ponúkam na predaj malebnú chatku vo vyhľadávanej záhradkárskej oblasti Nových Zámkov – Zúgov. K chatke je dobrá dostupnosť z dvoch smerov, dostupnosť je priaznivá pre cyklistov alebo chodcov, bezproblémové parkovanie autom.
Chatka je murovaná, má 20m2 a je kompletne vybavená so zariadením, predmetom predaja je kuchynská linka, ostatné zariadenie je na dohode. Chatka bola kompletne zrekonštruovaná pred 4 rokmi, nové elektrické rozvody, stierky, vstupné dvere.
Nehnuteľnosť je podpivničená, nikdy nebola vytopená, je mimo záplavovej časti.
Jej pozemok má 3 áre a využíva sa prevažne ako okrasná záhradka. Chatka je predajom voľná. Ide o ľúbenú nehnuteľnosť s možnosťou prespania po skvelom dni s priateľmi.
V okolí chatky sú veľmi milí a srdeční susedia. Ponúka Vám rybolov v neďalekom rybníku, cyklistiku po hrádzi, ktorá vedie až 9km do Berku – lesopark s pohostinstvom, na 10 minút od chatky je termálne kúpalisko Štrand, od chatky vedie cyklotrasa do okolitých obcí.

– Celková rozloha: 300 m²
– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.