Ponúkame na predaj rodinný dom v Nových Zámkoch

Slovensko; Nové Zámky
Ponúkame na predaj rodinný dom v Nových Zámkoch Ponúkame na predaj rodinný dom v Nových Zámkoch Ponúkame na predaj rodinný dom v Nových Zámkoch Ponúkame na predaj rodinný dom v Nových Zámkoch Ponúkame na predaj rodinný dom v Nových Zámkoch Ponúkame na predaj rodinný dom v Nových Zámkoch Ponúkame na predaj rodinný dom v Nových Zámkoch Ponúkame na predaj rodinný dom v Nových Zámkoch Ponúkame na predaj rodinný dom v Nových Zámkoch Ponúkame na predaj rodinný dom v Nových Zámkoch

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom v Nových Zámkoch. Rodinný dom leží na pozemku s celkovou rozlohou 447 m2. Dom bol postavený v roku 1986. Podlahová plocha domu je cca 140 m2.
Celý dom je podpivničený, prislúcha k nemu garáž, z ktorej sa vchádza do domu, na dvor i do pivnice. V garáži sa nachádza montážna jama.
Dispozične dom pozostáva zo vstupnej priestrannej chodby, kúpeľne a toalety, veľkej obývačky, z troch izieb, kuchyne a špajze. Z obývačky je prístup do všetkých izieb, kúpeľne, kuchyne /ktorá nie je dokončená/. Vstup na terasu je z obývačky aj z kuchyne.
V obývačke je kozub, radiátory sú vo všetkých miestnostiach, ale starý kotol je odstránený.

Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou pred 9-rokmi. Strecha bola vymenená. Plastové okná sú v celom dome. V obývačke a v jednej izbe sú drevené parkety a v 2 izbách je PVC podlaha, na chodbe je dlažba.

V záhrade sa nachádza bazén.

Kúpou voľný ihneď.

[b]Tel.kontakt: 0948 589 808[/b]

– Zastavaná plocha: 179 m²
– Rozloha pozemku: 447 m²
– Vlastníctvo: neuvedené

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.