Znížená cena !! Na predaj starší 3 izbový rodinný dom v Nových Zámkoch

Slovensko; Nové Zámky
Znížená cena !! Na predaj starší 3 izbový rodinný dom v Nových Zámkoch Znížená cena !! Na predaj starší 3 izbový rodinný dom v Nových Zámkoch Znížená cena !! Na predaj starší 3 izbový rodinný dom v Nových Zámkoch Znížená cena !! Na predaj starší 3 izbový rodinný dom v Nových Zámkoch Znížená cena !! Na predaj starší 3 izbový rodinný dom v Nových Zámkoch Znížená cena !! Na predaj starší 3 izbový rodinný dom v Nových Zámkoch Znížená cena !! Na predaj starší 3 izbový rodinný dom v Nových Zámkoch Znížená cena !! Na predaj starší 3 izbový rodinný dom v Nových Zámkoch Znížená cena !! Na predaj starší 3 izbový rodinný dom v Nových Zámkoch Znížená cena !! Na predaj starší 3 izbový rodinný dom v Nových Zámkoch Znížená cena !! Na predaj starší 3 izbový rodinný dom v Nových Zámkoch Znížená cena !! Na predaj starší 3 izbový rodinný dom v Nových Zámkoch

Ponúkame na predaj 3 izbový, čiastočne prerobený rodinný dom v Nových Zámkoch. Tento tehlový dom ktorý bol postavený koncom šesťdesiatych rokov je postavený na rovinatom pozemku.

Dom je jednopodlažný a pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne , obývačky, spálne, detskej izby a kúpelne s toaletou. V zadnej časti domu je ďalšia miestnosť, ktorú je možné využiť ako komoru. Dom je postavený z pálenej tehly. Podlahy v dome sú betónové a osadené dlažbou resp. plávajúcou podlahou. Dom má sedlovú škridlovú strechu, ktorá je v dobrom stave. Všetky okná ako aj vstupné dvere sú plastové. Okno je osadené s vonkajšími drevenými roletami. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom a radiátormi. Dom je suchý.
Celková rozloha pozemku je 972 m2 z toho je zastavaná plocha je 557 m2. Úžitková plocha je 80 m2.

Na pozemku sú všetky inžinierske siete – voda, plyn, elektrina. Odpadová voda je vedená kanalizáciou Na pozemku je vykopaná studňa. V zadnej časti pozemku sa nachádzajú hospodárske budovy. Dom je okamžite obývateľný.

Pre klientov vybavujeme prepisy všetkých energií (voda, elektrina a plyn)
V rámci sprostredkovania náš klient získava kompletný právny servis a samozrejme možnosť financovania hypotekárnym úverom.

Realitná kancelária Reality – Kontakt Nové Zámky, ktorá úspešne pôsobí na realitnom trhu od roku 2007 Vám ponúka kompletný realitný poradenský servis. V cene nehnuteľnosti máte zahrnuté vyhotovenie rezervačnej zmluvy a kúpnej zmluvy.
Taktiež spolupracujeme s najlepšími znalcami a geodetmi ako aj s autorizovanými advokátmi v súvislosti s právnym servisom.
Pre klientov zabezpečujeme vybavenie financovania nehnuteľnosti cez ktorúkoľvek banku.
Vlastníte nehnuteľnosť a chceli by ste ju predať či prenajať? Využite služby Reality KONTAKT, od roku 2007 máme viac ako 16 ročné skúsenosti a náš realitný ako aj právny systém oceníte.
Cieľom našej realitnej kancelárie je vyvinúť maximálnu spokojnosť a komfort pre našich klientov.

– Zastavaná plocha: 557 m²
– Celková rozloha: 972 m²
– Rozloha pozemku: 972 m²
– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.