Ponúkame čiastočne prerobený 3 izbový byt v Želiezovciach 82m2

Slovensko; Želiezovce
Ponúkame čiastočne prerobený 3 izbový byt v Želiezovciach 82m2 Ponúkame čiastočne prerobený 3 izbový byt v Želiezovciach 82m2 Ponúkame čiastočne prerobený 3 izbový byt v Želiezovciach 82m2 Ponúkame čiastočne prerobený 3 izbový byt v Želiezovciach 82m2 Ponúkame čiastočne prerobený 3 izbový byt v Želiezovciach 82m2 Ponúkame čiastočne prerobený 3 izbový byt v Želiezovciach 82m2 Ponúkame čiastočne prerobený 3 izbový byt v Želiezovciach 82m2 Ponúkame čiastočne prerobený 3 izbový byt v Želiezovciach 82m2 Ponúkame čiastočne prerobený 3 izbový byt v Želiezovciach 82m2 Ponúkame čiastočne prerobený 3 izbový byt v Želiezovciach 82m2 Ponúkame čiastočne prerobený 3 izbový byt v Želiezovciach 82m2 Ponúkame čiastočne prerobený 3 izbový byt v Želiezovciach 82m2 Ponúkame čiastočne prerobený 3 izbový byt v Želiezovciach 82m2 Ponúkame čiastočne prerobený 3 izbový byt v Želiezovciach 82m2 Ponúkame čiastočne prerobený 3 izbový byt v Želiezovciach 82m2 Ponúkame čiastočne prerobený 3 izbový byt v Želiezovciach 82m2 Ponúkame čiastočne prerobený 3 izbový byt v Želiezovciach 82m2 Ponúkame čiastočne prerobený 3 izbový byt v Želiezovciach 82m2 Ponúkame čiastočne prerobený 3 izbový byt v Želiezovciach 82m2

Ponúkame na predaj čiastočne prerobený veľký 3 izbový byt v Želiezovciach o výmere 82 m2. Byt je v slušnom vchode v príjemnom prostredí na 3 poschodí v bežnom 7 poschodovom paneláku.

Byt má 2 veľké izby a jednu menšiu. V kuchyni je zánovná kuchynská linka. Kúpeľňa je skrášlená. Podlahy sú plávajúce. Byt má i balkón. Výťah v bytovke je nový
moderný. .

V byte sú všetky 3 izby nepriechodné, väčšia kuchyňa, kúpeľňa s WC a špajza.
V byte sú vymenené stupačky – rozvody vody a kanalizácie. Parkovanie okolo domu je bez problémov. Náklady na bývanie sú IBA 120 eur na 1 osobu + elektrina . Pôžička na zateplenie je už splatená.

V okolí bytu je všetka občianska vybavenosť: školy, škôlky, banky, Jednota, Lidl blízko je centrum aj zastávka autobusovej dopravy – full všetko.
Byt nie je nutné prerobiť ale ak by ste chceli mať niečo v byte nanovo prerobené, tak samozrejme že áno.

Viď kontakt na makléra Mikuláša Maczkó aktívneho v tejto lokalite.
_____________________________________

* Vlastníte nehnuteľnosť a chceli by ste ju predať či prenajať? Využite služby Reality KONTAKT, máme od r. 2007 máme viac ako 15 ročné skúsenosti a náš realitný ako aj právny systém oceníte. u nás vybavíte všetko v súvislosti s kúpou tejto nehnuteľnosti na 1 mieste.

** Viac info telefonicky alebo mailom.

*** Vydávame “na počkanie” potvrdenia na ohodnotenie nehnuteľnosti pre notára alebo na súdne konania.
**** Reality KONTAKT hľadá nehnuteľnosti pre našich klientov v mestách a obciach okolo Nových Zámkov, Komárna, Štúrova, Šurian, Nesvád, Kolárova.

Od 1.6.2023 sme na novej ADRESE v Nových Zámkoch. GOGOĹOVA 21, bezbariérové prízemie – oproti Sociálnej poisťovni, vedľa Prvej stavebnej sporiteľne.

– Celková rozloha: 82 m²
– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.