Na predaj prerobený 3-izbový byt v obci LOK

Slovensko; Lok
Na predaj prerobený 3-izbový byt v obci LOK Na predaj prerobený 3-izbový byt v obci LOK Na predaj prerobený 3-izbový byt v obci LOK Na predaj prerobený 3-izbový byt v obci LOK Na predaj prerobený 3-izbový byt v obci LOK Na predaj prerobený 3-izbový byt v obci LOK Na predaj prerobený 3-izbový byt v obci LOK Na predaj prerobený 3-izbový byt v obci LOK Na predaj prerobený 3-izbový byt v obci LOK Na predaj prerobený 3-izbový byt v obci LOK Na predaj prerobený 3-izbový byt v obci LOK Na predaj prerobený 3-izbový byt v obci LOK Na predaj prerobený 3-izbový byt v obci LOK Na predaj prerobený 3-izbový byt v obci LOK Na predaj prerobený 3-izbový byt v obci LOK Na predaj prerobený 3-izbový byt v obci LOK Na predaj prerobený 3-izbový byt v obci LOK

Na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt v obci Lok s plochou 77,80 m2

Ponúkame Vám na predaj nádherný, priestranný, zariadený 3-izbový byt, ktorý pozostáva zo vstupnej chodby, 3 obytných miestností, kúpeľne, WC, kuchyne a balkóna. K bytu prislúcha pivnica a tiež záhradka. Byt sa nachádza v 2 poschodovej bytovke, ktorá je zateplená, a keďže je na najvyššom poschodí ( 2. ), tak k bytu patrí aj povala, ktorú je možnosť prerobiť na podkrovné izby. Celý byt prešiel kompletnou rekonštrukciou ( zateplenie zvnútra, plastové okná, plávajúce podlahy, vstavané elektrospotrebiče, … )

Dedina je vzdialená len 36km od krajského mesta Nitra, 12km od okresného mesta Levice. Obec má výbornú občiansku a tiež aj technickú vybavenosť: škôlka, škola, knižnica, ihrisko, telocvičňa, pošta, potraviny, zdravotná ambulancia, vlaková zastávka.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, so všetkým Vám radi pomôžeme.

Kontaktuje nás telefonicky +421 911 928 316.

– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.