Na predaj 3 izbový byt 70m2 v štvorbytovke s garážou - Bardoňovo

Slovensko; Bardoňovo
Na predaj 3 izbový byt 70m2 v štvorbytovke s garážou - Bardoňovo Na predaj 3 izbový byt 70m2 v štvorbytovke s garážou - Bardoňovo Na predaj 3 izbový byt 70m2 v štvorbytovke s garážou - Bardoňovo Na predaj 3 izbový byt 70m2 v štvorbytovke s garážou - Bardoňovo Na predaj 3 izbový byt 70m2 v štvorbytovke s garážou - Bardoňovo Na predaj 3 izbový byt 70m2 v štvorbytovke s garážou - Bardoňovo Na predaj 3 izbový byt 70m2 v štvorbytovke s garážou - Bardoňovo Na predaj 3 izbový byt 70m2 v štvorbytovke s garážou - Bardoňovo Na predaj 3 izbový byt 70m2 v štvorbytovke s garážou - Bardoňovo Na predaj 3 izbový byt 70m2 v štvorbytovke s garážou - Bardoňovo Na predaj 3 izbový byt 70m2 v štvorbytovke s garážou - Bardoňovo Na predaj 3 izbový byt 70m2 v štvorbytovke s garážou - Bardoňovo Na predaj 3 izbový byt 70m2 v štvorbytovke s garážou - Bardoňovo Na predaj 3 izbový byt 70m2 v štvorbytovke s garážou - Bardoňovo Na predaj 3 izbový byt 70m2 v štvorbytovke s garážou - Bardoňovo Na predaj 3 izbový byt 70m2 v štvorbytovke s garážou - Bardoňovo

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v v Bardoňove asi 8-10 km od Podhájskej.

Byt je v slušnom vchode kúpou ihneď voľný k nasťahovaniu. Bol v minulosti bol čiastočne prerobený. Má i pivnicu a 2 balkóny a samostatnú garáž pod bytom – viď fotky.

V byte bola rekonštrukcia kúpeľne a WC. Kuchynská linka je ZÁNOVNÁ, podlahy boli menené v izbách, v kuchyni, na chodbe, v kúpeľni i vo WC.
Okná sú drevené so zdvojeným sklom ako mávajú plastové okná ( eurookná),.Byt má nízke réžie.

V byt e je samostatné kúrenie a ohrev vody, 3 izby sú nepriechodné. V byte je i zabudované skriňa na chodbe.
Garáž má 17m2 má samostatný vstup aj od pivníc a plechovú bránu na vjadz do nej. Bytový dom sa bude renovovať – zatepľovať + výmena garážových dverí v r. 2024.

Byt je voľný okamžite po kúpe ( výhodné pre tých, kto sa musí ihneď sťahovať).

V okolí bytu je príroda a neďaleko je obecný úrad a zastávka autobusovej dopravy. Na Podhájskej sa nachádza skvelé termálne kúpalisko s vyhľadávanými službami. Tento byt môže slúžiť aj ako APARTMÁN.
Obec je príjemná vhodná aj na rekreačné vyžitie.

Viď kontakt na makléra Mikuláša Maczkó aktívneho v tejto lokalite.
_____________________________________

* Vlastníte nehnuteľnosť a chceli by ste ju predať či prenajať? Využite služby Reality KONTAKT, máme od r. 2007 máme viac ako 16 ročné skúsenosti a náš realitný ako aj právny systém oceníte. u nás vybavíte všetko v súvislosti s kúpou tejto nehnuteľnosti na 1 mieste.

** Viac info telefonicky alebo mailom.

*** Vydávame “na počkanie” potvrdenia na ohodnotenie nehnuteľnosti pre notára alebo na súdne konania.
**** Reality KONTAKT hľadá nehnuteľnosti pre našich klientov v mestách a obciach okolo Nových Zámkov, Komárna, Štúrova, Šurian, Nesvád, Kolárova.

– Celková rozloha: 70 m²
– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.