Predaj krásneho, rodinného domu v obci Veľké Lovce okr. NZ

Slovensko; Veľké Lovce

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový, tehlový, dvojpodlažný rodinný dom v obci Veľké Lovce. Starostlivá a láskavá rekonštrukcia domu, dodáva veľmi príjemnú energiu, ktorá na vás zapôsobí hneď po vstupe do domu. Dispozičné riešenie domu vdychuje príjemnú atmosféru a praktickosť pre všetky generácie. Veľkorysosť izieb ponúka rôzne nápady na zariadenie izieb, ako aj kuchyne. Podstatou domu je spokojné bývanie po celý rok. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou: okná plastové, zrekonštruované podlahy drevené (palubovka), nová dlažba, kuchyňa, kompletne zrekonštruovaná kúpeľňa a nová elektrika v celom dome.
Na prízemí domu sa nachádza priestranná chodba, kuchyňa so špajzou, kúpeľňa so sprchovým kútom, s vaňou, s bidetom a s toaletou, samostatná druhá toaleta a dve veľké, nepriechodné izby. Na poschodí domu sú ďalšie dve veľké(nepriechodné) identické izby.
Dom má veľmi dobré dispozičné riešenie. Kúrenie v dome je riešené plynovým kotlom, radiátormi a krbovými kachľami. Voda je obecná a vlastná studňa. Strecha domu je v pôvodnom-dobrom stave. Pod domom je priestranná pivnica o výmere cca 60m2, kde je situovaný aj kotol a čerpadlo.
Na pozemku sa nachádza garáž o výmere 25m2 a letná kuchyňa o výmere 28m2, kde je zavedená voda a elektrika. Pri dome je terasa s prístreškom o výmere cca 15m2. Dvor je upravený ozdobnými kríkmi, kvetmi, stromami a chodníkmi. Na pozemku sú aj ovocné stromy: hruška a slivka. Pred domom je krásna veľká predzáhradka o výmere cca 55m2. Dom je čiastočne zateplený a udržiavaný. Zariadenie domu je predmetom dohody. V obci je kompletná občianska vybavenosť a výborná lokalita k obci Podhájska a termálnemu kúpalisku. Dohoda na cene možná.
Kontakt na obhliadku: Andrea Kesjar 0917355158.

– Zastavaná plocha: 180 m²
– Celková rozloha: 815 m²
– Rozloha pozemku: 815 m²
– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.