2+1 izbový rodinný dom na 20 árovom pozemku na okraji dediny Marcelová

Slovensko; Marcelová
2+1 izbový rodinný dom na 20 árovom pozemku na okraji dediny Marcelová 2+1 izbový rodinný dom na 20 árovom pozemku na okraji dediny Marcelová 2+1 izbový rodinný dom na 20 árovom pozemku na okraji dediny Marcelová

Realitný maklér pre okres Komárno Ladislav Dobrocsányi a RK Reality-Kontakt exkluzívne Vám ponúkame na predaj rodinný dom v obci Marcelová. Ďalšie informácie o dedine dočítate na stránke Marcelová.sk.

Pozemok má rozlohu 2000 m2. Z čoho je 495 m2 je evidované ako zastavaná plocha, 330 m2 je záhrada a 1175 m2 ako vinica. ktorá môže slúžiť , ako záhrada pre ovocné stromy alebo na chov hospodárskych zvierat.

Rodinný dom je jednopodlažný, úžitkovú plochu má 73 m2. Má 1 predsieň, 2 veľké izby , kuchyňu, miestnosť na kúpeľňu , špajzu.

Strecha je pôvodná, na tom pôvodná škridla.

2 predné okná sú plastové, ostatné dvere a okná sú pôvodné drevené, väčšia na výmenu.

Dispozičné riešenie: predsieň, 2 priechodné izby, z toho dve veľké, s oknami smerom do ulice, kuchyňu, vedľa nej je miestnosť na kúpeľňu a špajza, a von na dvor, do zadnej časti dvora. Tam sa nachádza jedna komora a pivnica a chlievy pre hospodárske zvieratá .. Po prehliadke a úprave komínov, je možné kúriť aj pevným palivom. Odkanalizovanie nie je ešte vyriešené. Po prehliadke a úprave komínov, je možné kúriť aj pevným palivom.
Elektrické vedenie je zrekonštruovaný, elektromer už nachádza v plote, pred domom. Verejný vodovod je taktiež zrekonštruovaný.

Dom je postavený z hliny , na tom omietka. Všetky miestnosti majú zabetónovanú podlahu.

Všetky inžinierske siete sú k dispozícií.

Plus ešte k tomu:

– hospodárske budovy, chlievy pre zvieratá
– vŕtaná studňa

[b][/b]Ďalšie fotky preposielame na vyžiadanie!!!!![b][/b]

Na cene je malá dohoda.

Viac info a obhliadky: 0908 612 043

Vlastníte nehnuteľnosť a chceli by ste ju predať či prenajať? Využite služby Reality KONTAKT, máme od r. 2007 máme takmer 16 ročné skúsenosti a náš realitný ako aj právny systém oceníte.

Reality KONTAKT hľadá pre svojich klientov domy, pozemky byty na predaj v okolí: Nové Zámky a okolie, Štúrovo a okolie, Šurany a okolie, Kolárovo a okolie , Komárno a okolie.
Viac info telefonicky: 0908 612 043

Vydávame “na počkanie” potvrdenia na ohodnotenie nehnuteľnosti pre notára alebo na súdne konania.

– Zastavaná plocha: 495 m²
– Celková rozloha: 2000 m²
– Rozloha pozemku: 1505 m²
– Vlastníctvo: neuvedené

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.