Zachovalý 4+1 izbový rodinný dom v obci Marcelová časť Krátke Kesy

Slovensko; Marcelová
Zachovalý 4+1 izbový rodinný dom v obci Marcelová časť Krátke Kesy Zachovalý 4+1 izbový rodinný dom v obci Marcelová časť Krátke Kesy Zachovalý 4+1 izbový rodinný dom v obci Marcelová časť Krátke Kesy Zachovalý 4+1 izbový rodinný dom v obci Marcelová časť Krátke Kesy Zachovalý 4+1 izbový rodinný dom v obci Marcelová časť Krátke Kesy Zachovalý 4+1 izbový rodinný dom v obci Marcelová časť Krátke Kesy Zachovalý 4+1 izbový rodinný dom v obci Marcelová časť Krátke Kesy Zachovalý 4+1 izbový rodinný dom v obci Marcelová časť Krátke Kesy Zachovalý 4+1 izbový rodinný dom v obci Marcelová časť Krátke Kesy Zachovalý 4+1 izbový rodinný dom v obci Marcelová časť Krátke Kesy Zachovalý 4+1 izbový rodinný dom v obci Marcelová časť Krátke Kesy

Realitný maklér pre okres Komárno Ladislav Dobrocsányi a RK Reality-Kontakt exkluzívne Vám ponúkame na predaj zachovalý rodinný dom časti Krátke Kesy v obci Marcelová. Ďalšie informácie o dedine dočítate na stránke Marcelová.sk.

Pozemok má rozlohu 1439 m2. Z čoho je 566 m2 je evidované ako zastavaná plocha, 873 m2 je záhrada ktorá slúžiť , ako Váš budúci ostrovček na relax a oddych.

Rodinný dom je jednopodlažný, úžitkovú plochu má 120 m2. Má 1 predsieň, 4 veľké izby , kuchyňu, kúpeľňu s vaňou, špajzu, WC.

Strecha je pôvodná, ale v dobrom stave, na tom pôvodná škridla.

Okná a vchodové dvere sú pôvodne drevené ale zachovalom stave.

Dispozičné riešenie: predsieň, štyri nepriechodné izby, z toho dve veľke, s oknami smerom do ulice, kuchyňu, , vedľa nej je kúpeľňa s vaňou a toaletou a špajza, cez ktorú sa vchádza do malej komôrky, z ktorej je vchod na povalu, a von na dvor, do zadnej časti dvora. Tam sa nachádza jedna komora a pivnica a chlievy pre hospodárske zvieratá .. Po prehliadke a úprave komínov, je možné kúriť aj pevným palivom. Odkanalizovanie je do žumpy na dvore. Na pozemku sa nachádza, niekoľko ovocných, aj okrasných stromov. Vykurovanie je riešené ústredným kúrením s radiátormi plus dvoch izbách sú gamatky .Po prehliadke a úprave komínov, je možné kúriť aj pevným palivomPo prehliadke a úprave komínov, môže sa vykurovať aj s tuhým palivom.

Dom je postavený z tehly , časť z hliny a z Yporu , na tom omietka. 1 izba kuchyňa predsieň majú zabetónovanú podlahu, 3 izbách je pôvodná zachovalá palubovka.

Všetky inžinierske siete sú k dispozícií.

Plus ešte k tomu:
– samostatne stojací garáž, ktorý môže slúžiť aj ako dielňa
– hospodárske budovy, chlievy pre zvieratá
– vŕtaná studňa

[b][/b]Ďalšie fotky preposielame na vyžiadanie!!!!![b][/b]

Viac info a obhliadky: 0908 612 043

Vlastníte nehnuteľnosť a chceli by ste ju predať či prenajať? Využite služby Reality KONTAKT, máme od r. 2007 máme takmer 16 ročné skúsenosti a náš realitný ako aj právny systém oceníte.

Reality KONTAKT hľadá pre svojich klientov domy, pozemky byty na predaj v okolí: Nové Zámky a okolie, Štúrovo a okolie, Šurany a okolie, Kolárovo a okolie , Komárno a okolie.
Viac info telefonicky: 0908 612 043

Vydávame “na počkanie” potvrdenia na ohodnotenie nehnuteľnosti pre notára alebo na súdne konania.

– Zastavaná plocha: 566 m²
– Celková rozloha: 1439 m²
– Rozloha pozemku: 873 m²
– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.