Predaj výrobnej haly resp. skladu vo výmere cca 2400 m2 v NZ

Slovensko; Nové Zámky
Predaj výrobnej haly resp. skladu vo výmere cca 2400 m2 v NZ Predaj výrobnej haly resp. skladu vo výmere cca 2400 m2 v NZ Predaj výrobnej haly resp. skladu vo výmere cca 2400 m2 v NZ Predaj výrobnej haly resp. skladu vo výmere cca 2400 m2 v NZ Predaj výrobnej haly resp. skladu vo výmere cca 2400 m2 v NZ Predaj výrobnej haly resp. skladu vo výmere cca 2400 m2 v NZ Predaj výrobnej haly resp. skladu vo výmere cca 2400 m2 v NZ Predaj výrobnej haly resp. skladu vo výmere cca 2400 m2 v NZ Predaj výrobnej haly resp. skladu vo výmere cca 2400 m2 v NZ

Ponuka výrobnej haly na predaj vo výmere 2400m2, nachádzajúci sa pri rieke Nitra v Nových Zámkoch na ulici Nábrežná. Objekt je v dobrom technickom stave. Ide o jednopodlažný nepodpivničený objekt.
Dispozičné riešenie Objektu I: Výrobná časť, denná miestnosť a jedálenská časť s kuchynskou linkou, kancelárie pre vedenie firmy, sociálne zariadenia pre zamestnancov, šatňa pre zamestnancov. Vo výrobnej časti je rozvod argónu, stlačeného vzduchu a odsávanie vzduchu.

Dispozičné riešenie Objektu II : vstup, hala expedícia, 2 x sociálne zariadenie, 2x sprcha, kotolňa, dielňa. Vo výrobnej časti je rozvod technického plynu (kyslík dusík, varigón, argón, stlačený vzduch) V kotolni sa nachádzajú kompresory.
Prístavby spájajú objekt I s objektom II a s objektom III.

Dispozičné riešenie Objekt III: chodba, dva x sociálne zariadenia, 3 x šatňa, umyváreň, dielňa – výrobná časť.
Priemerná výška podlaží je 3,50m. Areál je celý oplotený, monolitickým betónom, výpľň plota je z plechových tabúľ. Areál je napojený na bezpečnostné zariadenie Kelcom. Sklady, pristavané v roku 2004. Prístrešok prepája tieto dva sklady .
Vhodné ako výroba alebo skladové priestory. Objekt je rovnako aj na prenájom, pre viac informácií: 0915 877 800

– Vlastníctvo: firemné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.