Predaj rodinného domu v stave holodom v Bajči, okr. KN

Slovensko; Bajč
Predaj rodinného domu v stave holodom v Bajči, okr. KN Predaj rodinného domu v stave holodom v Bajči, okr. KN Predaj rodinného domu v stave holodom v Bajči, okr. KN Predaj rodinného domu v stave holodom v Bajči, okr. KN Predaj rodinného domu v stave holodom v Bajči, okr. KN Predaj rodinného domu v stave holodom v Bajči, okr. KN Predaj rodinného domu v stave holodom v Bajči, okr. KN Predaj rodinného domu v stave holodom v Bajči, okr. KN Predaj rodinného domu v stave holodom v Bajči, okr. KN Predaj rodinného domu v stave holodom v Bajči, okr. KN Predaj rodinného domu v stave holodom v Bajči, okr. KN Predaj rodinného domu v stave holodom v Bajči, okr. KN Predaj rodinného domu v stave holodom v Bajči, okr. KN Predaj rodinného domu v stave holodom v Bajči, okr. KN Predaj rodinného domu v stave holodom v Bajči, okr. KN Predaj rodinného domu v stave holodom v Bajči, okr. KN

Ponúkam novostavbu v stave holodom v obci Bajč okres Komárno. Nehnuteľnosť je v stave ako na fotografiách, bude skolaudovaná do konca roka 2024. Výmera pozemku 705m 2.
Dispozícia domu: 3 spálne, samostatná toaleta, kuchyňa otvorená s obývacou izbou, špajza s prípravou AC, kúpeľňa so sprchovým kútom a vaňou. Kúrenie je podlahové, (teplo -vzduch) , tepelné čerpadlo. Okná plastové, príprava na rolety, príprava na krb, príprava na klimatizáciu.
Dom je zateplený 20 cm polystyrénom, strešná krytina Terran Evo, makadam pre vnútorné parkovanie pri dome. Terasa z obývačky vo výmere 25,50m2. Pozemok je celý oplotený a bude k nemu prislúchať vstupná brána.
Pre viac informácii kontakt: Soňa Hóková 0911741730

– Zastavaná plocha: 417 m²
– Celková rozloha: 705 m²
– Rozloha pozemku: 705 m²
– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.