predaj rodinného domu v Janíkoch

Janíky, Dunajská Streda, Trnavský kraj, Slovensko
predaj rodinného domu v Janíkoch predaj rodinného domu v Janíkoch predaj rodinného domu v Janíkoch predaj rodinného domu v Janíkoch predaj rodinného domu v Janíkoch predaj rodinného domu v Janíkoch predaj rodinného domu v Janíkoch predaj rodinného domu v Janíkoch predaj rodinného domu v Janíkoch predaj rodinného domu v Janíkoch predaj rodinného domu v Janíkoch predaj rodinného domu v Janíkoch predaj rodinného domu v Janíkoch predaj rodinného domu v Janíkoch predaj rodinného domu v Janíkoch predaj rodinného domu v Janíkoch

Súkromná osoba, nie som RK
Typ : Predaj
Stav : Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha v m² : 569
Zastavaná plocha v m² : 1010
Plocha pozemku v m² : 1579
Lokalita : katastrálne územie Dolné Janíky, okres Dunajská streda.
Ponúkam na predaj samostatne stojaci rodinný dom v obci Janíky, časť Dolné Janíky, s úžitkovou plochou 569 m2, zastavanou plochou 1010 m2 a s pozemkom o rozlohe 1579 m2. Nehnuteľnosť sa nachádza 13 km od Senca aj Šamorína a cca 20 km od Bratislavy, čo zaručuje výbornú dostupnosť do hlavného mesta. Prístup na pozemok je z miestnej komunikácie.
Dom sa predáva s čiastočným zariadením a dispozične pozostáva: z verandy, kuchyne, ktorá je spojená s obývačkou s krbom, dve izby, šatník, komora, kúpeľňa s WC a sprchovým kútom. Súčasťou domu sú tri technické miestnosti a dvoj garáž.
Dom je po čiastočnej rekonštrukcii: sedlová strecha s pozinkovaným plechom, nové ríny, plástové vchodové dvere aj okná, ktoré sú vybavené s poistným zámkom, žalúziami, roletami a sieťkami proti hmyzu, kúpeľňa s WC a sprchovým kútom, znížené stropy, plynový kotol, teplo je rozvádzané prostredníctvom radiátorov, parkety, dlažba. Dom má tehlovú konštrukciu, obvodové múry majú hrúbku cca 400 mm, je čiastočne podpivničený, napojený na inžinierske siete (voda, elektrina, plyn), odpad je vedený do žumpy, ale dá sa pripojiť na verejnú kanalizáciu, dom disponuje vlastnou studňou. Záhrada je udržiavaná, nachádzajú sa tu ovocné stromy marhule, jabloň, hrušky, slivka, čerešňa, figy, mandľa, lieska…. Súčasťou záhrady je aj priestranný altánok s krbom, s rozlohou 6 x 5 m.
Cena domu je 250 000 €. V cene je zahrnutý kompletný právny servis, notárske a katastrálne správne poplatky.

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.