Predaj 3-izb. bytu s balkónom na Vajanského v NZ

Slovensko; Nové Zámky
Predaj 3-izb. bytu s balkónom na Vajanského v NZ Predaj 3-izb. bytu s balkónom na Vajanského v NZ Predaj 3-izb. bytu s balkónom na Vajanského v NZ Predaj 3-izb. bytu s balkónom na Vajanského v NZ Predaj 3-izb. bytu s balkónom na Vajanského v NZ Predaj 3-izb. bytu s balkónom na Vajanského v NZ Predaj 3-izb. bytu s balkónom na Vajanského v NZ Predaj 3-izb. bytu s balkónom na Vajanského v NZ Predaj 3-izb. bytu s balkónom na Vajanského v NZ Predaj 3-izb. bytu s balkónom na Vajanského v NZ Predaj 3-izb. bytu s balkónom na Vajanského v NZ

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom v Nových Zámkoch o rozlohe 83,25m2. Okná sú plastové so sieťkami a vonkajšími roletami. V predsieni, kuchyni, špajzi, kúpeľni a na toalete je dlažba, v izbách plávajúca podlaha.

[b]Byt pozostáva z:[/b]
– vstupná predsieň
– kuchyňa
– špajza
– 3 miestnosti, z jednej miestnosti je vstup na balkón s mramorovaným parapetom
– kúpeľňa s vaňou
– samostatná toaleta
K bytu prislúcha latková pivnica. Byt sa predáva bez nábytku.

Bytový dom je zrekonštruovaný a zateplený. Nový výťah s prístupom aj do pivnice. Vchod je čistý a udržiavaný. Byt sa predáva za 120 000 €, pri rýchlom jednaní dohoda možná. Bytový dom sa nachádza vo výbornej lokalite na S.H.Vajanského (pri Chilli pube), v blízkosti sú školy, škôlka, obchody, reštaurácie. Veľa zelene a v blízkosti prístup na hrádzu s korčuliarskou a cyklistickou trasou.

Kontakt k obhliadke: Robert Szegheő, 0915 877 800.

– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.