Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci ĽUBÁ 10 km od Štúrova

Slovensko; Ľubá
Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci ĽUBÁ 10 km od Štúrova Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci ĽUBÁ 10 km od Štúrova Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci ĽUBÁ 10 km od Štúrova Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci ĽUBÁ 10 km od Štúrova Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci ĽUBÁ 10 km od Štúrova Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci ĽUBÁ 10 km od Štúrova Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci ĽUBÁ 10 km od Štúrova Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci ĽUBÁ 10 km od Štúrova Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci ĽUBÁ 10 km od Štúrova Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci ĽUBÁ 10 km od Štúrova Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci ĽUBÁ 10 km od Štúrova Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci ĽUBÁ 10 km od Štúrova Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci ĽUBÁ 10 km od Štúrova Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci ĽUBÁ 10 km od Štúrova Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci ĽUBÁ 10 km od Štúrova Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci ĽUBÁ 10 km od Štúrova Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci ĽUBÁ 10 km od Štúrova Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci ĽUBÁ 10 km od Štúrova Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci ĽUBÁ 10 km od Štúrova Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci ĽUBÁ 10 km od Štúrova

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci ĽUBÁ 10 km od Štúrova. Rodinný dom sa nachádza v malebnej obci s výrazným kľudom vhodný na načerpanie novej energie.

Dom je z tehly, má 4 izby, kúpeľňu, kuchyňu, špajzu, chodby. V dome je kúrenie aj krbom na pevné palivo ako aj lokálnymi kachľami na plyn a majiteľ ponechal aj radiátory, ktoré je možné opäť sfunkčniť – novým kotlom. Na ohrev vody sa používa elektrický bojler. Okná sú pôvodné ale dobré. podlahy sú drevené alebo betónové. Strecha je v dobrom stave.

Celý dom dýcha bývaním, ako sa bývalo v ´80 tych rokoch. Celkový pocit z domu je veľmi dobrý. Dom je i čiastočne podpivničený pod kuchyňou.

Tento rodinný dom je možné kúpiť aj s väčším pozemkom a to spolu s pozemkom o výmere 1705 m2. Pri tejto variante je požadovaná cena majiteľa +10 000 eur.
Volajte maklérovi aktívnemu v tomto okolí …

Hodnotenie makléra. Dom je super aj na rekreačné účely ako aj na trvalé bývanie.

Viď kontakt na makléra Mikuláša Maczkó aktívneho v tejto lokalite.
_____________________________________

* Vlastníte nehnuteľnosť a chceli by ste ju predať či prenajať? Využite služby Reality KONTAKT, máme od r. 2007 máme viac ako 15 ročné skúsenosti a náš realitný ako aj právny systém oceníte. u nás vybavíte všetko v súvislosti s kúpou tejto nehnuteľnosti na 1 mieste.

** Viac info telefonicky alebo mailom.

*** Vydávame “na počkanie” potvrdenia na ohodnotenie nehnuteľnosti pre notára alebo na súdne konania.
**** Reality KONTAKT hľadá nehnuteľnosti pre našich klientov v mestách a obciach okolo Nových Zámkov, Komárna, Štúrova, Šurian, Nesvád, Kolárova.

Sme na novej ADRESE v Nových Zámkoch. GOGOĽOVA 21, bezbariérové prízemie – oproti Sociálnej poisťovni, vedľa Prvej stavebnej sporiteľne.

– Zastavaná plocha: 100 m²
– Celková rozloha: 100 m²
– Rozloha pozemku: 892 m²
– Vlastníctvo: neuvedené

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.