Obchodný priestor - širšie CENTRUM prenájom 70m2 Nové Zámky

Slovensko; Nové Zámky
Obchodný priestor - širšie CENTRUM prenájom 70m2 Nové Zámky Obchodný priestor - širšie CENTRUM prenájom 70m2 Nové Zámky Obchodný priestor - širšie CENTRUM prenájom 70m2 Nové Zámky Obchodný priestor - širšie CENTRUM prenájom 70m2 Nové Zámky Obchodný priestor - širšie CENTRUM prenájom 70m2 Nové Zámky Obchodný priestor - širšie CENTRUM prenájom 70m2 Nové Zámky Obchodný priestor - širšie CENTRUM prenájom 70m2 Nové Zámky Obchodný priestor - širšie CENTRUM prenájom 70m2 Nové Zámky Obchodný priestor - širšie CENTRUM prenájom 70m2 Nové Zámky Obchodný priestor - širšie CENTRUM prenájom 70m2 Nové Zámky Obchodný priestor - širšie CENTRUM prenájom 70m2 Nové Zámky

Ponúkame na prenájom nebytové obchodné priestory neďaleko CENTRA v Nových Zámkoch na prízemí – vchod z ulice. Obchodný priestor pozostáva z jednej predajnej plochy v strede s 1 stĺpom, 2 x sklad, predsiene s umývadlom a WC + miestnosť s výlevkou spolu o výmere 70 m2. Vykurovanie je spoločným plynovým kotlom. V priestoroch je inštalovaná aj klimatizácia, telefónna prípojka, optický kábel.

Priestory majú veľké výklady do ulice a aj zadný vchod.

Prenajímateľ je platcom DPH.

Pri podpise nájomnej zmluvy je potrebné zaplatiť 3 platby vopred.

Priestory sú voľné IHNEĎ.

Viď kontakt na makléra Mikuláša Maczkó aktívneho v tejto lokalite.
_____________________________________

* Vlastníte nehnuteľnosť a chceli by ste ju predať či prenajať? Využite služby Reality KONTAKT, máme od r. 2007 máme viac ako 16 ročné skúsenosti a náš realitný ako aj právny systém oceníte. u nás vybavíte všetko v súvislosti s kúpou tejto nehnuteľnosti na 1 mieste.

** Viac info telefonicky alebo mailom.

*** Vydávame “na počkanie” potvrdenia na ohodnotenie nehnuteľnosti pre notára alebo na súdne konania.
**** Reality KONTAKT hľadá nehnuteľnosti pre našich klientov v mestách a obciach okolo Nových Zámkov, Komárna, Štúrova, Šurian, Nesvád, Kolárova.

Od 1.6.2023 sme na novej ADRESE v Nových Zámkoch. GOGOĹOVA 21, bezbariérové prízemie – oproti Sociálnej poisťovni, vedľa Prvej stavebnej sporiteľne.

Viac na: https://www.zoznamrealit.sk/na-predaj-2-izbovy-byt-dorocka-u-nove-zamky-64m2-798782

– Celková rozloha: 70 m²
– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.