ND na japonské a kórejské autá, man. prevodovky a iné diely

Nové Zámky, Nové Zámky, Nitriansky kraj, Slovensko
ND na japonské a kórejské autá, man. prevodovky a iné diely ND na japonské a kórejské autá, man. prevodovky a iné diely ND na japonské a kórejské autá, man. prevodovky a iné diely ND na japonské a kórejské autá, man. prevodovky a iné diely ND na japonské a kórejské autá, man. prevodovky a iné diely ND na japonské a kórejské autá, man. prevodovky a iné diely ND na japonské a kórejské autá, man. prevodovky a iné diely ND na japonské a kórejské autá, man. prevodovky a iné diely ND na japonské a kórejské autá, man. prevodovky a iné diely ND na japonské a kórejské autá, man. prevodovky a iné diely ND na japonské a kórejské autá, man. prevodovky a iné diely ND na japonské a kórejské autá, man. prevodovky a iné diely ND na japonské a kórejské autá, man. prevodovky a iné diely ND na japonské a kórejské autá, man. prevodovky a iné diely

ND na japonské a kórejské autá, motory, prevodovky, manuálne, automatické, používané a repasované. Viac info na tel. Volajte, napíšte do sms čo potrebujete, ja vám zavolám. Potrebné údaje z veľkého TP: vin číslo, auto – značka, typ, názov ND, číslo ND, palivo, kód motora, mesiac a rok výroby, obsah motora v ccm, výkon motora v kW, modelový rok, výroba napr. od 2006 do 2012, vaša orientačná max. cena za hľadaný diel. Motory a prevodovky na tieto značky: Daewoo, Daihatsu, Honda, Hyundai, Kia, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki, Toyota. Cena je dohodou. 0945/448-483. N.Zámky. Možnosť komunikácie mailom, sms alebo telefonicky. Ak je vami hľadaný diel nedostupný na Slovensku, sprostredkujeme jeho dovoz zo zahraničia od partnerských firiem z okolitých štátov, z ČR, HU, AT, PL, IT, DE.
Viac info na tel. N.Zámky. Fotky a zoznam dielov pošlem do mailu.
web: https://diely-na-japonske-a-korejske-auta.webnode.sk … preprava: náhradný diel motor suzuki swift: Je to nadrozmerná, neskladná zásielka, ťažká zásielka. Kuriérom sa väčšinou nedá poslať. Cena za prepravu tohto dielu sa určuje individuálne. Preto odporúčam osobný odber v N.Zámkoch. Kompletný motor: súčasťou tohto motora sú tieto komponenty: štartér, alternátor, čerpadlo, servo čerpadlo, vstreky, spojka. Holomotor: súčasťou tohto motora nie sú tieto komponenty: katalyzátor, čerpadlo klímy. Niektoré motory môžu obsahovať rôzne komponenty. Skutočný počet najazdených kilometrov nie je garantovaný predávajúcim. Pre viac informácií ma prosím kontaktujte na tel. čísle v inzeráte. Ďakujem za pochopenie.

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.