Na predaj poschodový rodinný dom v Dvoroch nad Žitavou

Slovensko; Dvory nad Žitavou
Na predaj poschodový rodinný dom v Dvoroch nad Žitavou Na predaj poschodový rodinný dom v Dvoroch nad Žitavou Na predaj poschodový rodinný dom v Dvoroch nad Žitavou Na predaj poschodový rodinný dom v Dvoroch nad Žitavou Na predaj poschodový rodinný dom v Dvoroch nad Žitavou Na predaj poschodový rodinný dom v Dvoroch nad Žitavou Na predaj poschodový rodinný dom v Dvoroch nad Žitavou Na predaj poschodový rodinný dom v Dvoroch nad Žitavou Na predaj poschodový rodinný dom v Dvoroch nad Žitavou Na predaj poschodový rodinný dom v Dvoroch nad Žitavou Na predaj poschodový rodinný dom v Dvoroch nad Žitavou Na predaj poschodový rodinný dom v Dvoroch nad Žitavou Na predaj poschodový rodinný dom v Dvoroch nad Žitavou Na predaj poschodový rodinný dom v Dvoroch nad Žitavou Na predaj poschodový rodinný dom v Dvoroch nad Žitavou Na predaj poschodový rodinný dom v Dvoroch nad Žitavou

Znížená cena !!! Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Dvory nad Žitavou.
Obytná plocha domu je 200 m2. Pozemok je rovinatý, slnečný a jeho rozloha je spolu so záhradou 762 m2. Samostatná záhrada je o rozlohe 395 m2.
Dom bol postavený v roku 1979 z kvádrov. Plochá strecha domu prednedávnom prešla úplnou rekonštrukciou a bola na nej urobená nová hydroizolácia.
V rámci rekonštrukcie domu boli na celom dome osadené nové plastové okná s vnútornými žalúziami. Taktiež boli vymenené garážové dvere.
V celom dome sú osadené nové radiátory a interiérové dvere. V jednej z prízemných miestností sa nachádzajú krbové kachle na tuhé palivo.
Dom je dobre dispozične riešený. V spodnej časti domu sa nachádza vstupná chodba, predsieň, kuchyňa, dve priestranné izby a samostatná toaleta.
Na poschodí sa nachádzajú štyri nepriechodné izby z ktorých sa vychádza na prednú loggiu resp. bočný balkón. Na poschodí sa taktiež nachádza samostatná toaleta a
kúpeľňa.

Podlahy sú betónové osadené laminátovou podlahou v kombinácii s dlažbou.
V zadnej časti domu na prízemí sa nachádza kotolňa, komora s pivnicou na zeleninu a hospodárske budovy. Na pozemku je kopaná studňa. Voda z tejto studne sa využíva na zavlažovanie záhrady.
Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Taktiež je dom napojený na verejný vodovod a verejnú kanalizáciu. Kúrenie je zabezpečené vlastným plynovým kotlom.

Dom je vo veľmi dobrom stave je suchý a je okamžite obývateľný. Nachádza v tichej a obľúbenej lokalite obce. V blízkosti domu sa nachádza centrum s kompletnou občianskou vybavenosťou: obecný úrad, základná škola s vyučovacím jazykom slovenským a maďarským, materská škola, zdravotné stredisko, nákupné centrum, pobočka banky s bankomatom.Výhodou tejto nehnuteľnosti je veľmi dobrá , tichá a vyhľadávaná lokalita a blízkosť centra obce, ktoré je na 5.min pešo.

V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vyhotovenie rezervačnej a kúpnej zmluvy.
Realitná kancelária Reality – Kontakt Nové Zámky, ktorá úspešne pôsobí na realitnom trhu od roku 2007 Vám ponúka kompletný realitný poradenský servis. Taktiež spolupracujeme s autorizovanými advokátmi v súvislosti s právnym servisom. Zabezpečujeme financovanie nehnuteľnosti cez ktorúkoľvek banku. Cieľom našej realitnej kancelárie je vyvinúť maximálnu spokojnosť a komfort pre našich klientov.

– Zastavaná plocha: 120 m²
– Celková rozloha: 200 m²
– Rozloha pozemku: 762 m²
– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.