Na predaj investičný pozemok v Nových Zámkoch 4058 m2 v intraviláne

Slovensko; Nové Zámky
Na predaj investičný pozemok v Nových Zámkoch 4058 m2 v intraviláne Na predaj investičný pozemok v Nových Zámkoch 4058 m2 v intraviláne Na predaj investičný pozemok v Nových Zámkoch 4058 m2 v intraviláne Na predaj investičný pozemok v Nových Zámkoch 4058 m2 v intraviláne Na predaj investičný pozemok v Nových Zámkoch 4058 m2 v intraviláne Na predaj investičný pozemok v Nových Zámkoch 4058 m2 v intraviláne Na predaj investičný pozemok v Nových Zámkoch 4058 m2 v intraviláne

Ponúkame na predaj INVESTIČNÝ pozemok hneď vedľa Termálneho kúpaliska ŠTRAND v Nových Zámkoch.

Pozemok má rozmery ako sú vidno na jednej z fotiek cca 35 x 108 m. K pozemku existuje betónová prístupová cesta z dvoch strán.

Okolie Štrandu už nikdy nebude ako doteraz, ak si kúpite tento pozemok a realizujete svoje plány.

Pozemok má rôznorodé využitie – záleží len na Vašej predstavivosti, na čo by ste ho chceli a vedeli využiť. Neváhajte ma kontaktovať ohľadom ďalších informácií.

Investujte a realizujte svoje plány…

Viď kontakt na makléra Mikuláša Maczkó aktívneho v tejto lokalite.
_____________________________________

* Vlastníte nehnuteľnosť a chceli by ste ju predať či prenajať? Využite služby Reality KONTAKT, máme od r. 2007 máme viac ako 17 ročné skúsenosti a náš realitný ako aj právny systém oceníte. U nás vybavíte všetko v súvislosti s kúpou tejto nehnuteľnosti na 1 mieste.

** Viac info telefonicky alebo mailom.

*** Vydávame “na počkanie” potvrdenia na ohodnotenie nehnuteľnosti pre notára alebo na súdne konania.
**** Reality KONTAKT hľadá nehnuteľnosti pre našich klientov v mestách a obciach okolo Nových Zámkov, Komárna, Štúrova, Šurian, Nesvád, Kolárova.

Od 1.6.2023 sme na novej ADRESE v Nových Zámkoch. GOGOĹOVA 21, bezbariérové prízemie – oproti Sociálnej poisťovni, vedľa Prvej stavebnej sporiteľne.

– Rozloha pozemku: 4058 m²
– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.