959 m2 záhrada na predaj na okraji dediny Marcelová okres Komárno

Slovensko; Marcelová
959 m2 záhrada na predaj na okraji dediny Marcelová okres Komárno 959 m2 záhrada na predaj na okraji dediny Marcelová okres Komárno

Realitný maklér pre okres Komárno Ladislav Dobrocsányi a RK Reality-Kontakt exkluzívne Vám ponúkame na predaj slnečnú záhradu na okraji obce Marcelová. Ďalšie informácie o dedine dočítate na stránke marcelová.sk.

Pozemok o rozlohe 959 m2 je vedený ako záhrada a nachádza sa v intraviláne obci. Podľa evidencií nachádza sa na 2 susediacich parcelách 507+452 m2.

Rozmery pozemku 15 m šírka x 66 m dĺžka.

[b][/b]Nehnuteľnosť je ohradená s plotom. Záhrada sa môže používať na výsadbu ovocných stromov resp. viniča, alebo na chov hospodárskych zvierat[b][/b]

Prístupová cesta k nehnuteľnosti je asfaltová. Inžinierske siete sú blízko k pozemku.

Viac info a obhliadky: 0908 612 043

Vlastníte nehnuteľnosť a chceli by ste ju predať či prenajať? Využite služby Reality KONTAKT, máme od r. 2007 máme takmer 15 ročné skúsenosti a náš realitný ako aj právny systém oceníte.

Reality KONTAKT hľadá pre svojich klientov domy, pozemky byty na predaj v okolí: Nové Zámky a okolie, Štúrovo a okolie, Šurany a okolie, Kolárovo a okolie , Komárno a okolie.

Vydávame “na počkanie” potvrdenia na ohodnotenie nehnuteľnosti pre notára alebo na súdne konania.

– Rozloha pozemku: 959 m²
– Vlastníctvo: neuvedené

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.