2-izbový apartmán na Zemplínskej šírave vhodný aj ako investícia

Michalovce, Košický kraj, Slovensko
2-izbový apartmán na Zemplínskej šírave vhodný aj ako investícia 2-izbový apartmán na Zemplínskej šírave vhodný aj ako investícia 2-izbový apartmán na Zemplínskej šírave vhodný aj ako investícia 2-izbový apartmán na Zemplínskej šírave vhodný aj ako investícia 2-izbový apartmán na Zemplínskej šírave vhodný aj ako investícia 2-izbový apartmán na Zemplínskej šírave vhodný aj ako investícia 2-izbový apartmán na Zemplínskej šírave vhodný aj ako investícia 2-izbový apartmán na Zemplínskej šírave vhodný aj ako investícia 2-izbový apartmán na Zemplínskej šírave vhodný aj ako investícia

Chcete bývať na Zemplínskej šírave alebo prenajímať na Zemplínskej šírave?
Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový apartmán na Zemplínskej šírave v oblasti Kaluža. Byt s rozlohou 59,30 m2, z čoho balkón ma rozlohu 11,40 m2 sa nachádza v novostavbe na prvom zo štyroch poschodí bytového domu. Prístup k bytu je aj výťahom. Kúpou bytu získavate vlastné parkovacie miesto v uzatvorenom areáli /rampa/. Celý objekt je chránený kamerovým systémom.
Dispozičné riešenie bytu:
Vstupná chodba so vstavanou skriňou, obývačka s kuchyňou, kúpeľňa so sprchovým kútom, spálňa so vstavanou skriňou. Vstup na balkón je z obývačky aj spálne.

Benefity:
* Klimatizácia /wifi/
* Elektrické podlahové kúrenie /wifi/
* Bezpečnostné vstupné dvere
* Tichá lokalita
* 200m od vodnej nádrže Zemplínska Šírava
* Byt vhodný aj ako investícia na prenajímanie

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.