Zariadený rodinný dom na predaj, Cserháthálap

Maďarsko; Cserháthaláp
Zariadený rodinný dom na predaj, Cserháthálap Zariadený rodinný dom na predaj, Cserháthálap Zariadený rodinný dom na predaj, Cserháthálap Zariadený rodinný dom na predaj, Cserháthálap Zariadený rodinný dom na predaj, Cserháthálap Zariadený rodinný dom na predaj, Cserháthálap Zariadený rodinný dom na predaj, Cserháthálap Zariadený rodinný dom na predaj, Cserháthálap Zariadený rodinný dom na predaj, Cserháthálap Zariadený rodinný dom na predaj, Cserháthálap Zariadený rodinný dom na predaj, Cserháthálap Zariadený rodinný dom na predaj, Cserháthálap Zariadený rodinný dom na predaj, Cserháthálap Zariadený rodinný dom na predaj, Cserháthálap Zariadený rodinný dom na predaj, Cserháthálap Zariadený rodinný dom na predaj, Cserháthálap

V malej dedine Cserháthálap, na tichej ulici Vám ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom postavený v 60.rokoch, ktorý prešiel rekonštrukciou v roku 2023 od zateplenia, odizolovania, vodoinštalácie, elektroinštalácie, cez okná a dvere, ktoré boli repasované, steny, podlahy až po zariadenie, ktoré sa predáva spolu s nehnuteľnosťou. Vykurovanie domu a vody je prostredníctvom novozavedeného plynu, ale je tu možnosť aj kúrenia tuhým palivom. V dome je zavedená nová technológia rekuperácia s keramickým ohrievačom, čo znamená, že v zime dom ohrieva a v lete ochladzuje, bez toho aby sa muselo vetrať. V dome nájdeme vstupnú halu, chodbu odkiaľ sa dostaneme do troch menších obytných izieb a jednej veľkej izby spolu so šatníkom. Ďalej tu nájdeme kúpeľňu s WC a priestrannú kuchyňu s jedálňou aj so zabudovanými spotrebičmi ako americká chladnička, zabudovaná umývačka riadu, tiež práčka, ktoré sa predávajú spolu s nehnuteľnosťou. V kuchyni pod podlahou je vykurovacia fólia a keramický ohrievač, ktorý tiež nájdeme aj v kúpeľni, napomáhajú v zimnom období pri vykurovaní radiátormi. Súčasťou kuchyne je aj komora odkiaľ sa dostaneme na povalu. Dom je podpivničený, nájdeme tam kotolňu s bojlerom a kotlom zakupovanými pred cca 2 rokmi, to znamená sú ako nové a priestrannú dielňu pre kutilov alebo možnosť využiť ako skladový priestor. Súčasťou rodinného domu je kôlňa na drevo s rozlohou 27,5M2 so záhradnými strojmi – benzínová kosačka a tiež krovinorez, ktoré sa predávajú spolu s nehnuteľnosťou, ďalej altánok, ktorý slúži na parkovanie vozidla a terasa za domom s nádherným výhľadom na rozsiahly pozemok, ktorý obohacujú ovocné stromy a kríky. Majitelia pri rekonštrukcii, zariaďovaní a dolaďovaní dali do toho svoje srdce čo je cítim hneď pri vstupe do domčeka. Dom bude odovzdaný s kompletným zariadením, nábytkami a doplnkami. Čaká na svojich nových majiteľov, stačí sa len nasťahovať.

Dedina Cserháthálap je maličká dedina, ktorá však má svoju knižnicu a tiež aj škôlku. Rybári si môžu oddýchnuť pri jazere. Dedina je vzdialená len 12 km od mesta Balassagyarmat, kde sú k dispozícii lekári, lekárne, obchody, vlaková aj autobusová stanica, školy, škôlky. Od slovenských hraníc je dedina vzdialená 16 km.

Ak Vás ponuka zaujala neváhaj nás kontaktovať. Radi Vás prevedieme celým procesom.

– Zastavaná plocha: 119 m²
– Celková rozloha: 1862 m²
– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.