Zachovalý 3+1 izbový rodinný dom v tichej uličke v obci Modrany

Slovensko; Modrany
Zachovalý 3+1 izbový rodinný dom v tichej uličke v obci Modrany Zachovalý 3+1 izbový rodinný dom v tichej uličke v obci Modrany Zachovalý 3+1 izbový rodinný dom v tichej uličke v obci Modrany Zachovalý 3+1 izbový rodinný dom v tichej uličke v obci Modrany Zachovalý 3+1 izbový rodinný dom v tichej uličke v obci Modrany Zachovalý 3+1 izbový rodinný dom v tichej uličke v obci Modrany Zachovalý 3+1 izbový rodinný dom v tichej uličke v obci Modrany Zachovalý 3+1 izbový rodinný dom v tichej uličke v obci Modrany Zachovalý 3+1 izbový rodinný dom v tichej uličke v obci Modrany Zachovalý 3+1 izbový rodinný dom v tichej uličke v obci Modrany Zachovalý 3+1 izbový rodinný dom v tichej uličke v obci Modrany Zachovalý 3+1 izbový rodinný dom v tichej uličke v obci Modrany Zachovalý 3+1 izbový rodinný dom v tichej uličke v obci Modrany Zachovalý 3+1 izbový rodinný dom v tichej uličke v obci Modrany

Realitný maklér pre okres Komárno Ladislav Dobrocsányi a RK Reality-Kontakt exkluzívne Vám ponúkame na predaj zachovalý rodinný dom v tichej lokalite v obci Modrany v okrese Komárno. Ďalšie informácie o dedine dočítate na stránke Modrany.sk.sk.

Pozemok má rozlohu 840 m2. Z čoho je 451 m2 je evidované ako zastavaná plocha, 389 m2 je malá záhrada ktorá môže slúžiť , ako Váš budúci ostrovček na relax a oddych alebo na výsadbu viníc a stromov.

Rodinný dom je jednopodlažný, úžitkovú plochu má 95 m2. Má 1 predsieň, 3 veľké izby , kuchyňu, kúpeľňu s vaňou, špajzu, WC.

Strecha je pôvodná, ale v dobrom stave, na tom pôvodná škridla.

Okná a vchodové dvere sú pôvodne drevené ale zachovalom stave, v kuchyni je nové plastové vchodové dvere aj okno.

Vykurovanie je riešené ústredným kúrením aj na tuhé palivo s radiátormi vo všetkých izbách.

Dom je postavený z Yporu , na tom omietka. 2 Izby majú podlahu z palubovky, v jednom je parketa.

Všetky inžinierske siete sú k dispozícií.

Plus ešte k tomu:
– samostatne stojací garáž, ktorý môže slúžiť aj ako dielňa
– hospodárske budovy, chlievy pre zvieratá
– samozrejme nechýba ani veľká pivnica

[b][/b]Ďalšie fotky preposielame na vyžiadanie!!!!![b][/b]

Viac info a obhliadky: 0908 612 043

Vlastníte nehnuteľnosť a chceli by ste ju predať či prenajať? Využite služby Reality KONTAKT, máme od r. 2007 máme takmer 16 ročné skúsenosti a náš realitný ako aj právny systém oceníte.

Reality KONTAKT hľadá pre svojich klientov domy, pozemky byty na predaj v okolí: Nové Zámky a okolie, Štúrovo a okolie, Šurany a okolie, Kolárovo a okolie , Komárno a okolie.
Viac info telefonicky: 0908 612 043

Vydávame “na počkanie” potvrdenia na ohodnotenie nehnuteľnosti pre notára alebo na súdne konania.

– Zastavaná plocha: 451 m²
– Celková rozloha: 840 m²
– Rozloha pozemku: 389 m²
– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.