TOP Nadštandardný 3 izbový zariad. byt na prenájom v centre- Nové Zám

Slovensko; Nové Zámky

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt VOĽNÝ od 1.7.2024.

Jedná sa o nadštandardný byt v bytovom dome v NOVOSTAVBE v centre mesta Nové Zámky. Byt spĺňa požiadavky i náročnejšieho klienta. Byt je kompletnej zariadený, Všetko je nové… kuchynská linka, nová kúpeľňa, nová maľovka – Tip-top na nasťahovanie.

Byt má priestrannú obývaciu izbu spojenú s kuchyňou, spálňu a ešte 1 izbu. V kuchyni sú zabudované spotrebiče- varná platňa, el.rúra, odsávač pár, chladnička i myčka. V byte je aj vstavaná skriňa -Rolldor na chodbe a ešte jedna v spálni. V spálni zostáva aj manželská posteľ. Kúpeľňa je priestranná s vaňou a dvojumývadlom.

Byt má i klimatizáciu., bezpečnostné dvere. V obývacej izbe zostáva aj sedacia súprava a v kuchyni kuchynský stôl so stoličkami. Kuchyňa je so zariadením ( taniere, príbori, poháre, hrnce a pod…)

Balkón je orientovaný na juh.
V byte je zakázané fajčiť. Domáce zvieratá / pes mačka / nie sú povolené.

Volajte, ak máje chuť a túžbu bývať v perfektnom byte s dobrou možnosťou parkovania za domom s vyhradeným parkovaním a s výborným prístupom všade v širšom centre mesta.

Rozmýšľajte a rozhodujte sa rýchlo, nakoľko takýto byt sa len tak nezvykne prenajímať. Byt prenajmeme IBA kultivovaným ľuďom.
1 osoba = 750 eur/mes.
2 osoby = 770 eur/mes.
3 osoby = 790 eur/mes.
4 osoby = 810 eur/mes.

Volajte maklérovi aktívnemu v tomto okolí …

Hodnotenie makléra. Výborný byt na okamžité nasťahovanie sa.

Viď kontakt na makléra Mikuláša Maczkó aktívneho v tejto lokalite.
_____________________________________

* Vlastníte nehnuteľnosť a chceli by ste ju predať či prenajať? Využite služby Reality KONTAKT, máme od r. 2007 máme viac ako 15 ročné skúsenosti a náš realitný ako aj právny systém oceníte. u nás vybavíte všetko v súvislosti s kúpou tejto nehnuteľnosti na 1 mieste.

** Viac info telefonicky alebo mailom.

*** Vydávame “na počkanie” potvrdenia na ohodnotenie nehnuteľnosti pre notára alebo na súdne konania.
**** Reality KONTAKT hľadá nehnuteľnosti pre našich klientov v mestách a obciach okolo Nových Zámkov, Komárna, Štúrova, Šurian, Nesvád, Kolárova.

Sme na novej ADRESE v Nových Zámkoch. GOGOĽOVA 21, bezbariérové prízemie – oproti Sociálnej poisťovni, vedľa Prvej stavebnej sporiteľne.

– Celková rozloha: 85 m²
– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.