Rodinný dom na predaj v obci Balassagyarmat

Maďarsko; Balassagyarmat
Rodinný dom na predaj v obci Balassagyarmat Rodinný dom na predaj v obci Balassagyarmat Rodinný dom na predaj v obci Balassagyarmat Rodinný dom na predaj v obci Balassagyarmat Rodinný dom na predaj v obci Balassagyarmat Rodinný dom na predaj v obci Balassagyarmat Rodinný dom na predaj v obci Balassagyarmat Rodinný dom na predaj v obci Balassagyarmat Rodinný dom na predaj v obci Balassagyarmat Rodinný dom na predaj v obci Balassagyarmat Rodinný dom na predaj v obci Balassagyarmat Rodinný dom na predaj v obci Balassagyarmat Rodinný dom na predaj v obci Balassagyarmat Rodinný dom na predaj v obci Balassagyarmat Rodinný dom na predaj v obci Balassagyarmat Rodinný dom na predaj v obci Balassagyarmat Rodinný dom na predaj v obci Balassagyarmat

V maďarskom mestečku Balassagyarmat ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v tvare kocky. Dom s rozlohou 85m2 sa nachádza na pozemku s veľkosťou 1104m2. V dome nájdeme 3 priestranné izby, predsieň, kuchyňu, kúpeľňu a špajzu. Rodinný dom je postavený z tehly a strecha je robená zo škridle, kúrenie plynom. Vstup do domu je z terasy a vedľa domu je postavená aj garáž. Na dvore sa nachádza studňa a tiež fólie, nakoľko rodina sa zaoberala pestovaním, výhoda pre nových majiteľov aj ako hobby.

V meste nájdete všetko čo potrebujete ku komfortnému životu: škôlka, školy, obchody, lekárne, nemocnica, kultúrne a športové aktivity, plaváreň….

Ak Vás ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať, o ostatné sa postaráme!

– Zastavaná plocha: 85 m²
– Rozloha pozemku: 1104 m²
– Vlastníctvo: neuvedené

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.