Rodinný dom na predaj Tupá

Slovensko; Tupá
Rodinný dom na predaj Tupá Rodinný dom na predaj Tupá Rodinný dom na predaj Tupá Rodinný dom na predaj Tupá Rodinný dom na predaj Tupá Rodinný dom na predaj Tupá Rodinný dom na predaj Tupá Rodinný dom na predaj Tupá Rodinný dom na predaj Tupá Rodinný dom na predaj Tupá Rodinný dom na predaj Tupá Rodinný dom na predaj Tupá Rodinný dom na predaj Tupá Rodinný dom na predaj Tupá Rodinný dom na predaj Tupá Rodinný dom na predaj Tupá Rodinný dom na predaj Tupá Rodinný dom na predaj Tupá Rodinný dom na predaj Tupá

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj krásny dvojposchodový rodinný dom v tichej lokalite po kompletnej rekonštrukcii so 6 árovým pozemkom. Na dome v roku 2020 prebehla kompletná rekonštrukcia, boli vymenené všetky okná, dvere, natiahnutá nová vodoinštalácia a elektroinštalácia, urobená fasáda, zateplenie domu nobasilom a strechy fatrafolom. Do domu je zavedený plyn, kúrenie je zabezpečené plynom, ale je tu možnosť kúrenia aj tuhým palivom. Verejný vodovod, kde voda je vykurovaná kondenzačným kotolom, a odpad je riešený žumpou.
Dispozičné riešenie rodinného domu je nasledovné a to na prvom poschodí zo vstupnej chodby je priestranná jedáleň s východom na terasu, ďalej tu nájdeme rozsiahlu obývaciu izbu, 3 menšie obytné izby, kúpeľňu s oddeleným WC, kuchyňu a komoru. Na prízemí sa nachádza menšia spálňa, obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Ďalej tu nájdeme priestor, ktorý bol využívaný ako letná kuchyňa, kotolňu, dielňu a menšiu komoru.
Za domom je nádherný výhľad na udržiavaný dvor s jazierkom, vinicou a rozsiahly trávnik, ktorý je obklopený tujami.

Obec má k dispozícii poštu, škôlku, obchod s potravinami a tiež je tu možnosť aj pracovnej príležitosti. Dedina je vzdialená od hraničného mesta Šahy necelých 10 km, kde nájdeme aj nákupné reťazce, nemocnicu, lekárske ambulancie, školy základné aj stredné a od kúpeľného mesta Dudince je to len 8 km.

Ak Vás ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať za obhliadku, radi Vás prevedieme celým procesom.

– Zastavaná plocha: 600 m²
– Celková rozloha: 600 m²
– Vlastníctvo: neuvedené

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.