Rodinný dom na predaj Ipolyvece

Maďarsko; Ipolyvece
Rodinný dom na predaj Ipolyvece Rodinný dom na predaj Ipolyvece Rodinný dom na predaj Ipolyvece Rodinný dom na predaj Ipolyvece Rodinný dom na predaj Ipolyvece Rodinný dom na predaj Ipolyvece Rodinný dom na predaj Ipolyvece Rodinný dom na predaj Ipolyvece Rodinný dom na predaj Ipolyvece Rodinný dom na predaj Ipolyvece Rodinný dom na predaj Ipolyvece Rodinný dom na predaj Ipolyvece Rodinný dom na predaj Ipolyvece

V maďarskej dedine Ipolyvece Vám ponúkame na veľký rodinný dom na pozemku s rozlohou 2642m2. Na rodinnom dome, ktorý je postavený prevažne z tehly je nutná rekonštrukcia, čo však dáva budúcim majiteľom možnosť urobiť si domček podľa vlastných predstáv. Dom pozostáva z 5 veľkých izieb, presvetlenej chodby, kuchyne, kúpeľne, z letnej kuchyne, špajze a ďalších menších miestností, ktoré môžu slúžiť ako technické miestnosti prípadne na skladovanie. Do domu je natiahnutá voda, elektrina aj plyn. Na rozsiahlom pozemku nájdeme garáž a tiež aj hospodárske budovy, ktoré kľudne môžu poslúžiť na chov zvierat.

V dedine nájdete potraviny, škôlku, lekársku ambulanciu a tiež aj lekáreň. Vlaková stanica vzdialená iba 500m a autobusová zastávka len 100m od domu. Celý rok Vás budú sprevádzať bohaté kultúrne, športové podujatia dediny.

V prípade obhliadky a ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať, prevedieme Vás celým procesom.

– Zastavaná plocha: 151 m²
– Celková rozloha: 2642 m²
– Vlastníctvo: neuvedené

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.