Rodinný dom na predaj aj s možnosťou podnikania, Balassagyarmat

Maďarsko; Balassagyarmat
Rodinný dom na predaj aj s možnosťou podnikania, Balassagyarmat Rodinný dom na predaj aj s možnosťou podnikania, Balassagyarmat Rodinný dom na predaj aj s možnosťou podnikania, Balassagyarmat Rodinný dom na predaj aj s možnosťou podnikania, Balassagyarmat Rodinný dom na predaj aj s možnosťou podnikania, Balassagyarmat Rodinný dom na predaj aj s možnosťou podnikania, Balassagyarmat Rodinný dom na predaj aj s možnosťou podnikania, Balassagyarmat Rodinný dom na predaj aj s možnosťou podnikania, Balassagyarmat Rodinný dom na predaj aj s možnosťou podnikania, Balassagyarmat Rodinný dom na predaj aj s možnosťou podnikania, Balassagyarmat Rodinný dom na predaj aj s možnosťou podnikania, Balassagyarmat Rodinný dom na predaj aj s možnosťou podnikania, Balassagyarmat Rodinný dom na predaj aj s možnosťou podnikania, Balassagyarmat

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový rodinný dom, ktorý je v udržiavanom stave aj s možnosťou podnikania. Dispozične je dom riešený z 3 izieb, kúpeľne, WC, kuchyňa s jedálňou, predsieň a špajza. Do domu sa dostaneme cez priestrannú terasu. K domu prislúcha aj garáž s elektrickým otváraním, kotolňa a letná kuchynka. Dom postavený z tehly je kompletne zateplený a rekonštrukciou prešla aj strecha. Je ihneď obývateľný. Na pozemku je miestnosť pre podnikanie v rozlohe 150 m2, ktorá bola využívaná pohostinstvo.

V meste Balassagyarmat nájdete všetko čo k bežnému životu potrebuje. Má bohatú občiansku vybavenosť, lekárov, lekárne, nemocnicu, možnosť kultúrnych a športových aktivít….

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať, prevedieme Vás celým procesom od vybavenie hypotéky až po vlastnenie Vášho vysnívaného domu.

– Zastavaná plocha: 240 m²
– Rozloha pozemku: 641 m²
– Vlastníctvo: neuvedené

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.