Rodinný dom Drégelypalánk

Maďarsko; Drégelypalánk
Rodinný dom Drégelypalánk Rodinný dom Drégelypalánk Rodinný dom Drégelypalánk Rodinný dom Drégelypalánk Rodinný dom Drégelypalánk Rodinný dom Drégelypalánk Rodinný dom Drégelypalánk Rodinný dom Drégelypalánk Rodinný dom Drégelypalánk Rodinný dom Drégelypalánk Rodinný dom Drégelypalánk Rodinný dom Drégelypalánk Rodinný dom Drégelypalánk

Dávame Vám do ponuky útulný rodinný domček v neďalekej dedine Drégelypalánk. Dom je po rekonštrukcii, terajší majitelia ho udržiavajú, neustále obnovujú a upravujú. Dom pozostáva z dvoch obytných izieb, kuchyne, chodby, špajzy, kúpeľne a WC a k dispozícii je aj vonkajšia terasa. Je postavený z tehly, strecha je pokrytá škridlou. Do domu je natiahnutá elektrina, voda aj plyn. Vykurovanie je zabezpečené plynom, dom je zateplený. Prešiel celkovou rekonštrukciou, boli menené okná, dvere, položené nové podlahy, robená kuchyňa na mieru, chýba už iba vonkajšia fasáda. Celková rozloha domu je 62 m2. Na pozemku sa nachádza aj garáž. Rodinný dom je oplotený zo všetkých strán a celkové zabezpečenie je dopomáhané kamerovým systémom.

Dedina Drégelypalánk má všetko čo k životu potrebujete. Nájdete tu škôlku, školu, poštu, lekárske ambulancie, lekáreň, obchod s potravinami…Dedina usporadúva bohaté programy kultúrneho aj športového charakteru pre všetkých občanov.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, radi so všetkým pomôžeme!!

– Zastavaná plocha: 62 m²
– Rozloha pozemku: 793 m²
– Vlastníctvo: neuvedené

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.