Rodinný dom / chatka v obci Súdovce

Slovensko; Súdovce
Rodinný dom / chatka v obci Súdovce Rodinný dom / chatka v obci Súdovce Rodinný dom / chatka v obci Súdovce Rodinný dom / chatka v obci Súdovce Rodinný dom / chatka v obci Súdovce Rodinný dom / chatka v obci Súdovce Rodinný dom / chatka v obci Súdovce Rodinný dom / chatka v obci Súdovce Rodinný dom / chatka v obci Súdovce Rodinný dom / chatka v obci Súdovce Rodinný dom / chatka v obci Súdovce Rodinný dom / chatka v obci Súdovce Rodinný dom / chatka v obci Súdovce Rodinný dom / chatka v obci Súdovce Rodinný dom / chatka v obci Súdovce Rodinný dom / chatka v obci Súdovce Rodinný dom / chatka v obci Súdovce Rodinný dom / chatka v obci Súdovce Rodinný dom / chatka v obci Súdovce

Ak hľadáš víkendovú chatu alebo rodinný dom na celoročné bývanie v tichej a krásnej kľudnej lokalite tak tu máme niečo pre Teba. V obci Súdovce 20 km od okresného mesta Krupina ponúkame na predaj rodinný dom / chatku s pozemkom až 1272m2 s nádherným prostredím vhodným pre pestovanie viniča a ovocných stromov. Dispozične je domček riešený na prízemí vstup do letnej kuchyne, vedľa miestnosť – dielňa odkiaľ vedú schody do pivnice vyloženej kameňom vhodná na uskladnenie vínka. Po pravej strane domčeka sú schody, ktoré Vás zavedú do vrchnej časti, kde nájdeme kuchyňu, kúpeľňu s WC a dve obytné izby. Okolo sa nachádza balkón s nádherným výhľadom na okolitú krajinu. Na dvore je spravená terasa aj s možnosťou grilovania/opekania. Na pozemku sa nachádza studňa, ale do dvora je zavedená aj obecná voda ( prípojka ), odpad riešený trativodom a k domčeku je asfaltová prístupová cesta.

Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte ma pre obhliadku a bližšie informácie na telefonnom čísle alebo prostredníctvom emailu.

– Celková rozloha: 1272 m²
– Vlastníctvo: neuvedené

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.