Prenájom prerobeného 2 izbového bytu, Nové Zámky širšie centrum

Slovensko; Nové Zámky
Prenájom prerobeného 2 izbového bytu, Nové Zámky širšie centrum Prenájom prerobeného 2 izbového bytu, Nové Zámky širšie centrum Prenájom prerobeného 2 izbového bytu, Nové Zámky širšie centrum Prenájom prerobeného 2 izbového bytu, Nové Zámky širšie centrum Prenájom prerobeného 2 izbového bytu, Nové Zámky širšie centrum Prenájom prerobeného 2 izbového bytu, Nové Zámky širšie centrum Prenájom prerobeného 2 izbového bytu, Nové Zámky širšie centrum Prenájom prerobeného 2 izbového bytu, Nové Zámky širšie centrum Prenájom prerobeného 2 izbového bytu, Nové Zámky širšie centrum Prenájom prerobeného 2 izbového bytu, Nové Zámky širšie centrum Prenájom prerobeného 2 izbového bytu, Nové Zámky širšie centrum

Ponúkame na prenájom pekný veľký 2 izbový byt s pekným výhľadom – VOĽNÝ IHNEĎ.

Jedná sa o byt v bytovom dome po rekonštrukcii. Byt je po rekonštrukcii, Nová kuchynská linka, nová kúpeľňa, nová maľovka – Tip-top na nasťahovanie. V oboch izbách a aj na chodbe sa nachádzajú vstavané skrine. Staršie interiérové dvere budú do nasťahovania nového nájomníka vymenené za nové – rovnaké ako sú na kúpeľni.

Byt má priestrannú obývaciu ( resp. spálňu) izbu. V kuchyni je aj staršia chladnička pre prípad núdze a je súčasťou prenajímaného bytu.
V byte je zakázané fajčiť a zvieratá -pes, mačka nie sú povolené.

Byt prenajmeme IBA kultivovaným ľuďom.

Viac info telefonicky alebo mailom ale vo vlastnom záujme radšej telefonicky..

Viď kontakt na makléra Mikuláša Maczkó aktívneho v tejto lokalite.
_____________________________________

* Vlastníte nehnuteľnosť a chceli by ste ju predať či prenajať? Využite služby Reality KONTAKT, máme od r. 2007 máme viac ako 16 ročné skúsenosti a náš realitný ako aj právny systém oceníte. u nás vybavíte všetko v súvislosti s kúpou tejto nehnuteľnosti na 1 mieste.

** Viac info telefonicky alebo mailom.

*** Vydávame “na počkanie” potvrdenia na ohodnotenie nehnuteľnosti pre notára alebo na súdne konania.
**** Reality KONTAKT hľadá nehnuteľnosti pre našich klientov v mestách a obciach okolo Nových Zámkov, Komárna, Štúrova, Šurian, Nesvád, Kolárova.

– Celková rozloha: 60 m²
– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.