Predaj veľkého 4 izb. bytu na Vajanského v Nových Zámkoch

Slovensko; Nové Zámky
Predaj veľkého 4 izb. bytu na Vajanského v Nových Zámkoch Predaj veľkého 4 izb. bytu na Vajanského v Nových Zámkoch Predaj veľkého 4 izb. bytu na Vajanského v Nových Zámkoch Predaj veľkého 4 izb. bytu na Vajanského v Nových Zámkoch Predaj veľkého 4 izb. bytu na Vajanského v Nových Zámkoch Predaj veľkého 4 izb. bytu na Vajanského v Nových Zámkoch Predaj veľkého 4 izb. bytu na Vajanského v Nových Zámkoch Predaj veľkého 4 izb. bytu na Vajanského v Nových Zámkoch Predaj veľkého 4 izb. bytu na Vajanského v Nových Zámkoch Predaj veľkého 4 izb. bytu na Vajanského v Nových Zámkoch Predaj veľkého 4 izb. bytu na Vajanského v Nových Zámkoch Predaj veľkého 4 izb. bytu na Vajanského v Nových Zámkoch Predaj veľkého 4 izb. bytu na Vajanského v Nových Zámkoch

Znížená cena! Predaj veľkorysého 4 izbového bytu na Sídlisku JUH v Nových Zámkoch vo výmere 101 m2 s lóggiou z kuchyne. Disponuje 4 samostatnými izbami. Jadro je pôvodné, veľká predizba, komora a pivnica. Pri tejto výmere mimoriadne nízke náklady. Bytový dom je zateplený, nové 2 výťahy, v hygienickej jednotke vymenené stupačky.
Okolie bytovky disponuje výbornou sociálnou vybavenosťou (základná škola, materská škola, blízkosť hrádze, nákupné stredisko, lekáreň). LV bez ťarchy.
Pri serióznom jednaní dohoda na cene možná.

– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.