Predaj rodinného domu v obci Bruty na 10a pozemku

Slovensko; Bruty

Ponúkame na predaj dom v obci Bruty, 20km od Štúrova. Stojí na kraji obce, na krásnom pozemku s celkovou rozlohou 1025m2, na ktorom sa nachádza aj ďalšie hospodárske budovy. Na zadnom konci za hranicou pozemku preteká malý potok. Dom má dva vchody, predný z ulice a zadný vchod z dvora a pozostáva zo 4 izieb, kuchyne, kúpeľne, špajze, krásne presvetlenej verandy. Okrem toho sa pri dome nachádza hospodárska budova a pivnice.
Kúrenie je vyriešené plynovými gamatkami, ohrev teplej vody je elektrickým bojlerom. Voda sa čerpá zo skružovej studne a je pitná. V dome je aj funkčný komín, preto sa dá kúrenie kombinovať kachľami.

Neďaleko sa nachádza miestne jazero a mesto Štúrovo s najväčším termálnym kúpaliskom na Slovensku je vzdialené len 20 km. Kde sa tiež nachádza hraničný priechod do Maďarska s krásnym historickým mestom Ostrihom a neďalekým pohorím Burdov, ktoré je prírodná rezervácia, ako aj v susednej obci nachádzajúce sa Parížske močiare.
Obec Bruty je jedna malá, tichá, kľudná dedinka pri dolnom toku rieky Hron. Počet obyvateľov sotva 600 ľudí. Krásne prostredie a dostatočne veľký pozemok poskytujú vynikajúcu možnosť relaxovať priamo v prírode.

Odporúčame obhliadku.
Kontakt k obhliadke: Robert Szegheő, 0915 877 800

– Zastavaná plocha: 444 m²
– Celková rozloha: 1025 m²
– Rozloha pozemku: 1025 m²
– Vlastníctvo: neuvedené

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.