Predaj rodinného domu na 16,7 árovom pozemku - Semerovo

Slovensko; Semerovo
Predaj rodinného domu na 16,7 árovom pozemku - Semerovo Predaj rodinného domu na 16,7 árovom pozemku - Semerovo Predaj rodinného domu na 16,7 árovom pozemku - Semerovo Predaj rodinného domu na 16,7 árovom pozemku - Semerovo Predaj rodinného domu na 16,7 árovom pozemku - Semerovo Predaj rodinného domu na 16,7 árovom pozemku - Semerovo Predaj rodinného domu na 16,7 árovom pozemku - Semerovo Predaj rodinného domu na 16,7 árovom pozemku - Semerovo Predaj rodinného domu na 16,7 árovom pozemku - Semerovo Predaj rodinného domu na 16,7 árovom pozemku - Semerovo Predaj rodinného domu na 16,7 árovom pozemku - Semerovo Predaj rodinného domu na 16,7 árovom pozemku - Semerovo Predaj rodinného domu na 16,7 árovom pozemku - Semerovo Predaj rodinného domu na 16,7 árovom pozemku - Semerovo Predaj rodinného domu na 16,7 árovom pozemku - Semerovo Predaj rodinného domu na 16,7 árovom pozemku - Semerovo Predaj rodinného domu na 16,7 árovom pozemku - Semerovo Predaj rodinného domu na 16,7 árovom pozemku - Semerovo Predaj rodinného domu na 16,7 árovom pozemku - Semerovo Predaj rodinného domu na 16,7 árovom pozemku - Semerovo Predaj rodinného domu na 16,7 árovom pozemku - Semerovo Predaj rodinného domu na 16,7 árovom pozemku - Semerovo Predaj rodinného domu na 16,7 árovom pozemku - Semerovo Predaj rodinného domu na 16,7 árovom pozemku - Semerovo Predaj rodinného domu na 16,7 árovom pozemku - Semerovo Predaj rodinného domu na 16,7 árovom pozemku - Semerovo Predaj rodinného domu na 16,7 árovom pozemku - Semerovo Predaj rodinného domu na 16,7 árovom pozemku - Semerovo Predaj rodinného domu na 16,7 árovom pozemku - Semerovo

Ak túžite žiť na pokojnom mieste v rodinnom dome na 16 árovom zelenom pozemku a zároveň hľadáte nehnuteľnosť, ktorá ponúka veľkú terasu, bazén, veľkú pivnicu, tak si teraz tento sen môžete splniť.

Realitná kancelária HS Real Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rodinný dom v tichej časti obce Semerovo, vzdialenej od Nových Zámkov 20km.

Ide o útulný rodinný dom, s úžitkovou plochou 120 m2 (nadzemné podlažie), ktorý je celý podpivničený (120m2). Okrem toho sa na pozemku nachádzajú dvojgaráž, altánok s krbom na grilovanie, bazén. V celom dome sú pôvodné drevené okná.

[b]DISPOZIČNÉ RIEŠENIE DOMU[/b]

[b]Nadzemné podlažie (prízemie):[/b]
– zádverie – predsieň
– obývacia izba s krbom a stropom obloženým kvalitným drevom
– jedáleň s kvalitným kazetový stropom z masívu – možné prerobiť na izbu
– 2 izby
– pracovňa
– kuchyňa s výstupom na prestrešenú priestrannú zastrešenú terasu s plochou 38m2
– špajza
– kúpeľňa s dvoma umývadlami a vaňou
– samostatná toaleta
– chodba

[b]Suterén:[/b]
– kuchyňa
– kúpeľňa/práčovňa
– technická miestnosť s kotlom a bojlerom
– 5 miestnosti
– skladovacie priestory

[b]Samostatne stojacia dvojgaráž:[/b]
– automatická brána
– veľký odkladací priestor v podkroví nad garážou

[b]Technické parametre domu:[/b]

pozemok – 16,77 árov
obytná plocha – 120 m2
vykurovanie – teplovodné radiátory, kotol na plyn
ohrev vody – prostredníctvom elektrického bojlera
materiál – tehla, kváder, monolitické železobetónové stropy
obvodové múry sú z kvádra, hrúbka 40cm
voda – obecný vodovod
odpad – žumpa
strecha – sedlová
krytina – škridla
drevené interiérové dvere z kvalitného masívu
krb
veľká pivnica
samostatne stojaca dvojgaráž s automackou bránou a odkladacím priestorom v podkroví
bazén

Na pozemku sú pred dvojgarážou 3 parkovacie miesta.

Cena tejto nehnuteľnosti je 169 000 EUR, vrátane kompletného zabezpečenia prevodu vlastníckych práv, právneho servisu, vypracovania všetkých zmlúv. Právna istota je zabezpečená notárskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s hypotekárnym úverom prostredníctvom nášho interného hypotekárneho centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najvýhodnejšieho úveru na trhu.

Sme certifikovaná realitná kancelária a člen NARKS.

– Zastavaná plocha: 912 m²
– Celková rozloha: 1677 m²
– Rozloha pozemku: 1677 m²
– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.