Predaj novozrekonšt. 2 izb. bytu s balkónom na ul. Nábrežná v NZ

Slovensko; Nové Zámky
Predaj novozrekonšt. 2 izb. bytu s balkónom na ul. Nábrežná v NZ Predaj novozrekonšt. 2 izb. bytu s balkónom na ul. Nábrežná v NZ Predaj novozrekonšt. 2 izb. bytu s balkónom na ul. Nábrežná v NZ Predaj novozrekonšt. 2 izb. bytu s balkónom na ul. Nábrežná v NZ Predaj novozrekonšt. 2 izb. bytu s balkónom na ul. Nábrežná v NZ Predaj novozrekonšt. 2 izb. bytu s balkónom na ul. Nábrežná v NZ Predaj novozrekonšt. 2 izb. bytu s balkónom na ul. Nábrežná v NZ Predaj novozrekonšt. 2 izb. bytu s balkónom na ul. Nábrežná v NZ Predaj novozrekonšt. 2 izb. bytu s balkónom na ul. Nábrežná v NZ Predaj novozrekonšt. 2 izb. bytu s balkónom na ul. Nábrežná v NZ Predaj novozrekonšt. 2 izb. bytu s balkónom na ul. Nábrežná v NZ Predaj novozrekonšt. 2 izb. bytu s balkónom na ul. Nábrežná v NZ Predaj novozrekonšt. 2 izb. bytu s balkónom na ul. Nábrežná v NZ Predaj novozrekonšt. 2 izb. bytu s balkónom na ul. Nábrežná v NZ Predaj novozrekonšt. 2 izb. bytu s balkónom na ul. Nábrežná v NZ Predaj novozrekonšt. 2 izb. bytu s balkónom na ul. Nábrežná v NZ Predaj novozrekonšt. 2 izb. bytu s balkónom na ul. Nábrežná v NZ Predaj novozrekonšt. 2 izb. bytu s balkónom na ul. Nábrežná v NZ

Ponúkam Vám úplne prerobený 2 izbový byt s balkónom na ulicu Nábrežná v Nových Zámkoch.

Byt je po rekonštrukcii, disponuje novou kúpeľňou so sprchovým kútom, prerobenou kuchyňou, nová vodoinštalácia, nové podlahy, zrekonštruované podlahy v izbách – sú vybrúsené a nalakované.
Byt je ešte v procese rekonštrukcie. Ešte sa dokončuje kuchynská linka, pokladá sa pracovná doska. Benefitom bytu je väčšia komora, špajza a šatník. Byt je slnečný orientovaný na dve svetové strany, východ/západ.
LV bez tiarch a byt je kúpou voľný.

– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.