Predaj átriového rodinného domu s garážou v milionárskej štvrti v NZ

Slovensko; Nové Zámky

S výhradným zastúpením majiteľa Vám ponúkam átriový rodinný dom s garážou v Nových Zámkoch. Nehnuteľnosť sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite – Milionárska štvrť, v Nových Zámkoch neďaleko lesoparku Berek. Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave . Dom je postavený z betónových tvárnic, disponuje 4 izbami, kuchyňou, dvoma kúpeľňami, pivnicou a garážou. Z pivnice sú anglické okná, ktoré poskytujú svetlo a prevzdušnenie. V dome je kúrenie zabezpečené vykurovacími registrami zapustenými do podlahy. Plynový kotol sa nachádza v pivnici.
Dom sa neotvára do okolitého prostredia, ale je uzavretý sám do seba, má vnútorné nádvorie, ktoré ponúka kontakt s prírodou vo vnútri domu a kladie dôraz na súkromie.
Átriový dom je skvelým riešením, keď nechcete alebo nemáte čas obrábať veľkú plochu pozemku – pokojné bývanie pre 3-4 člennú rodinu.
Dom je riešený ako prízemná čiastočne podpivničená stavba, prestrešená rovnou strechou. Je súčasťou radovej zástavby. Ponúka aj predzáhradku a menšiu záhradu za domom. Pri dome je garáž s elektrickou bránou.

– Celková rozloha: 399 m²
– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.