Predaj 4 izb. rodinného domu s garážou v NZ

Slovensko; Nové Zámky

EXKLUZÍVNE iba u nás.
Ponúkame na predaj zrekonštruovaný rodinný dom s optimálne veľkým pozemkom 685 m2, v tichej lokalite v Nových Zámkoch, neďaleko lesoparku Berek.

Rodinný dom s úžitkovou plochou 146 m2 je prízemný, celý podpivničený, strecha je s novšou strešnou krytinou. Dom prešiel v roku 2022 rekonštrukciou, bola realizovaná výmena elektrických rozvodov, vybratá priečka pre otvorenie miestnosti, príprava komína pre krbovú pec, sadrokartónové stropy, podlahové kúrenie v kúpeľni, nová vaňa, umývadlo, obklady, toaletná jednotka s bidetovou sprchou, nové kúrenie, nový kotol rok 2022.

Dispozičné riešenie domu: zádverie, kuchyňa, obývacia izba s klimatizáciou, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, spálňa, nová kúpeľňa s vaňou a toaletou, pracovňa. Z kuchyne je vchod na dvor. Za domom sa nachádza garáž a hospodárska budova.

Dom je napojený na všetky dostupné inžinierske siete (voda, kanalizácia, elektrina, plyn).

Na peknom rovinatom oplotenom pozemku s výmerou 685 m2 sa sa nachádza vŕtaná studňa s čerpadlom, stromy, trávnik a okrasné dreviny. Vstupná brána je na diaľkové ovládanie.
Kuchynská linka a podlahy v prednej časti domu nie sú, čo umožňuje novému majiteľovi , dať domu vlastný charakter podľa osobného vkusu a cítenia.
Ak potrebujete viac informácií, neváhajte nás kontaktovať. Kontakt k obhliadke : Soňa Hóková 0911741730

– Zastavaná plocha: 519 m²
– Celková rozloha: 685 m²
– Rozloha pozemku: 166 m²
– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.