Nebytový priestor v novostavbe Bytový dom Hájik

Slovensko; Zvolen
Nebytový priestor v novostavbe Bytový dom Hájik Nebytový priestor v novostavbe Bytový dom Hájik Nebytový priestor v novostavbe Bytový dom Hájik Nebytový priestor v novostavbe Bytový dom Hájik Nebytový priestor v novostavbe Bytový dom Hájik

Chcete začať v nových exkluzívnych priestoroch? Máme pre vás nebytový priestor v novostavbe Bytové domy Hájik. Rezidencia ponúka vám a vašim zákazníkom súkromie a bezpečnosť uzatvoreného areálu s vlastným parkom a altánkom.

[b]Hlavným vstupom [/b]ste na prvom nadzemnom podlaží 26,37m2, ktoré je prepojené schodiskom do podzemného podlažia s veľkorysou výmerou 69,72m2 a môžete si priestor prispôsobiť podľa svojich predstáv (elektrinu, vodu ..) keďže sa predáva/prenajíma (8,40€/m2) v holopriestore.

[b]Parkovanie[/b] – k nebytovému priestoru je možné dokúpiť alebo prenajať tri parkovacie miesta. Pre majiteľov elektormobilov bude zabezpečená elektronabíjačka priamo v areáli.

[b]Lokalita[/b] – v dosahu sa nachádzajú materské školy, základná škola, stredná škola, potraviny, zdravotné stredisko, zastávka MHD, športoviská i rekreačné zariadenia, Zvolenská priehrada

Ak vás tento nebytový priestor zaujal, zavolajte nám 0903 527 558 alebo napíšte tucekova@renovin.sk a dohodnite si termín obhliadky.

– Celková rozloha: 96.09 m²
– Vlastníctvo: neuvedené

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.