Na predaj zabehnutý penzión v meste Balassagyarmat

Maďarsko; Balassagyarmat
Na predaj zabehnutý penzión v meste Balassagyarmat Na predaj zabehnutý penzión v meste Balassagyarmat Na predaj zabehnutý penzión v meste Balassagyarmat Na predaj zabehnutý penzión v meste Balassagyarmat Na predaj zabehnutý penzión v meste Balassagyarmat Na predaj zabehnutý penzión v meste Balassagyarmat Na predaj zabehnutý penzión v meste Balassagyarmat Na predaj zabehnutý penzión v meste Balassagyarmat Na predaj zabehnutý penzión v meste Balassagyarmat Na predaj zabehnutý penzión v meste Balassagyarmat Na predaj zabehnutý penzión v meste Balassagyarmat Na predaj zabehnutý penzión v meste Balassagyarmat Na predaj zabehnutý penzión v meste Balassagyarmat Na predaj zabehnutý penzión v meste Balassagyarmat

V srdci mesta Balassagyarmat ponúkame na predaj už zabehnutý penzión, ktorý bol postavený v roku 1890. Penzión postavený z tehly, ponúka 21 izieb (2,3,4 lôžkových) turistom, ktorí chcú spoznávať nádherné okolie tohto mestečka. K dispozícii sú spoločenské miestnosti, vonkajšia terasa s možnosťou grilovania, opekania. Penzión je vybavený kompletnou kuchyňou a jedálňou, ktorú majú hostia k dispozícii.

V meste nájdete všetko čo potrebujete: škôlky, školy, lekárov, lekárne, nemocnicu, možnosti kultúrnych a športových aktivít a podujatí, ….

Ak Vás ponuka zaujala, kontaktujte nás a prevedieme Vás celým procesom.

– Zastavaná plocha: 840 m²
– Rozloha pozemku: 1048 m²
– Vlastníctvo: neuvedené

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.