Na predaj ihneď obývateľný 3 izbový rodinný dom Dvory nad Žitavou

Slovensko; Dvory nad Žitavou
Na predaj ihneď obývateľný 3 izbový rodinný dom Dvory nad Žitavou Na predaj ihneď obývateľný 3 izbový rodinný dom Dvory nad Žitavou Na predaj ihneď obývateľný 3 izbový rodinný dom Dvory nad Žitavou Na predaj ihneď obývateľný 3 izbový rodinný dom Dvory nad Žitavou Na predaj ihneď obývateľný 3 izbový rodinný dom Dvory nad Žitavou Na predaj ihneď obývateľný 3 izbový rodinný dom Dvory nad Žitavou Na predaj ihneď obývateľný 3 izbový rodinný dom Dvory nad Žitavou Na predaj ihneď obývateľný 3 izbový rodinný dom Dvory nad Žitavou Na predaj ihneď obývateľný 3 izbový rodinný dom Dvory nad Žitavou Na predaj ihneď obývateľný 3 izbový rodinný dom Dvory nad Žitavou Na predaj ihneď obývateľný 3 izbový rodinný dom Dvory nad Žitavou Na predaj ihneď obývateľný 3 izbový rodinný dom Dvory nad Žitavou Na predaj ihneď obývateľný 3 izbový rodinný dom Dvory nad Žitavou Na predaj ihneď obývateľný 3 izbový rodinný dom Dvory nad Žitavou Na predaj ihneď obývateľný 3 izbový rodinný dom Dvory nad Žitavou Na predaj ihneď obývateľný 3 izbový rodinný dom Dvory nad Žitavou Na predaj ihneď obývateľný 3 izbový rodinný dom Dvory nad Žitavou Na predaj ihneď obývateľný 3 izbový rodinný dom Dvory nad Žitavou

Ponúkame na predaj ihneď obývateľný a udržiavaný 3 izbový rodinný dom s priestrannými izbami a príslušenstvom vo Dvoroch nad Žitavou.

Dom má 3 izby, ( dve veľké a 1 menšiu ) + 1 veľká miestnosť je spojená s domom, v súčasnosti využívaná ako letná kuchyňa.

Kuchyňa je situovaná v strede domu. Dve izby sú nepriechodné a jedna ( )je priechodná menšiu kúpeľňu a na dvore aj garáž. Pozemok je delený na záhradu a na dvor. Spolu o výmere 1035 m2.
Na pozemku je aj plnohodnotná garáž. Dom je plnohodnotne užívateľný od jeho prevzatia novým majiteľom, ale samozrejme je ho možné prerobiť si podľa seba a vytvoriť si skvelé bývanie v blízkosti Nových Zámkov…

Na pozemku je i kopaná aj vŕtaná studňa. Dvor je skutočne nevídane priestranný. V záhrade a v okolí domu je mnoho ovocných stromov a vinič. Okrem samostatne stojaceho domu je na dvore aj podpivničená letná kuchynka.

Strecha je vo výbornom stave – latky a strešná krytina bola menená cca pred 20 rokmi.

Dom je neďaleko centra obce a je ho možné využívať aj na podnikanie. V obci je všetka občianska vybavenosť s výborným spojením do Nových Zámkov.

Viď kontakt na makléra Mikuláša Maczkó aktívneho v tejto lokalite.
_____________________________________

* Vlastníte nehnuteľnosť a chceli by ste ju predať či prenajať? Využite služby Reality KONTAKT, máme od r. 2007 máme viac ako 15 ročné skúsenosti a náš realitný ako aj právny systém oceníte. u nás vybavíte všetko v súvislosti s kúpou tejto nehnuteľnosti na 1 mieste.

** Viac info telefonicky alebo mailom.

*** Vydávame “na počkanie” potvrdenia na ohodnotenie nehnuteľnosti pre notára alebo na súdne konania.
**** Reality KONTAKT hľadá nehnuteľnosti pre našich klientov v mestách a obciach okolo Nových Zámkov, Komárna, Štúrova, Šurian, Nesvád, Kolárova.

Od 1.6.2023 sme na novej ADRESE v Nových Zámkoch. GOGOĹOVA 21, bezbariérové prízemie – oproti Sociálnej poisťovni, vedľa Prvej stavebnej sporiteľne.

– Zastavaná plocha: 134 m²
– Celková rozloha: 110 m²
– Rozloha pozemku: 1035 m²
– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.