Na predaj 2 izbový byt v Nových Zámkoch 56m2 - pôvodný stav

Slovensko; Nové Zámky
Na predaj 2 izbový byt v Nových Zámkoch 56m2 - pôvodný stav Na predaj 2 izbový byt v Nových Zámkoch 56m2 - pôvodný stav Na predaj 2 izbový byt v Nových Zámkoch 56m2 - pôvodný stav

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Nových Zámkoch za VÝBORNÚ CENU.
Byt je vo vchode, ktorý sa teraz bude kompletne prerábať. Kúpou ihneď voľný k nasťahovaniu alebo na začatie rekonštrukcie. Byt nie je prerobený – nový majiteľ si môže prerobiť byt podľa svojho vkusu. Obe izby sú nepriechodné. K bytu patrí aj pivnica aj balkón.

V byte je kúpeľňa oddelená od WC. Kuchynská linka je ešte dobrá, podlahy v izbách, sú drevené v kuchyni, na chodbe, v kúpeľni i vo WC.
Okná sú drevené.

Fotky sú autentické, byt sa ide vypratávať.

V okolí bytu je všetka občianska vybavenosť: školy, škôlky, Jednota, autobusová aj žel. stanica, aj zastávka mestskej dopravy, centrum je do 15 min pešo.

Viď kontakt na makléra Mikuláša Maczkó aktívneho v tejto lokalite.
_____________________________________

* Vlastníte nehnuteľnosť a chceli by ste ju predať či prenajať? Využite služby Reality KONTAKT, máme od r. 2007 máme viac ako 15 ročné skúsenosti a náš realitný ako aj právny systém oceníte. u nás vybavíte všetko v súvislosti s kúpou tejto nehnuteľnosti na 1 mieste.

** Viac info telefonicky alebo mailom.

*** Vydávame “na počkanie” potvrdenia na ohodnotenie nehnuteľnosti pre notára alebo na súdne konania.
**** Reality KONTAKT hľadá nehnuteľnosti pre našich klientov v mestách a obciach okolo Nových Zámkov, Komárna, Štúrova, Šurian, Nesvád, Kolárova.

– Zastavaná plocha: 56 m²
– Celková rozloha: 56 m²
– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.