Na predaj 1 izbový byt s balkónom - sídl.JUH Nové Zámky

Slovensko; Nové Zámky
Na predaj 1 izbový byt s balkónom - sídl.JUH Nové Zámky Na predaj 1 izbový byt s balkónom - sídl.JUH Nové Zámky Na predaj 1 izbový byt s balkónom - sídl.JUH Nové Zámky Na predaj 1 izbový byt s balkónom - sídl.JUH Nové Zámky Na predaj 1 izbový byt s balkónom - sídl.JUH Nové Zámky Na predaj 1 izbový byt s balkónom - sídl.JUH Nové Zámky Na predaj 1 izbový byt s balkónom - sídl.JUH Nové Zámky Na predaj 1 izbový byt s balkónom - sídl.JUH Nové Zámky Na predaj 1 izbový byt s balkónom - sídl.JUH Nové Zámky Na predaj 1 izbový byt s balkónom - sídl.JUH Nové Zámky Na predaj 1 izbový byt s balkónom - sídl.JUH Nové Zámky Na predaj 1 izbový byt s balkónom - sídl.JUH Nové Zámky Na predaj 1 izbový byt s balkónom - sídl.JUH Nové Zámky Na predaj 1 izbový byt s balkónom - sídl.JUH Nové Zámky Na predaj 1 izbový byt s balkónom - sídl.JUH Nové Zámky

Znížená CENA

Ponúkame na predaj v slušnom a kompletne prerobenom vchode v meste Nové Zámky na sídlisku JUH 1-izbový byt ( pri Chilli pube j )vhodný na super kľudné bývanie.

V tomto útulnom byte boli vykonané rekonštrukcie ako napríklad: výmena okien na plastové okná, podlahy, rekonštrukcia kúpeľne, výmena kuchynskej linky, stierky, znížený strop, výmena elektroinštalácie, vodoinštalácie, výmena vchodových dverí a iné …

Vo vchode je nový moderný výťah. za domom je detské ihrisko. Byt je okamžite voľný , nachádza sa na 7. poschodí. K bytu prináleží aj špajza a pivnicaJ byt je vhodný i ako investícia na prenajímanie.

Parkovanie v okolí je bez problémov.

Príďte si tento byt pozrieť a kúpte si svoj výborný byt.
Možná aj výmena za garsónku v NZ + doplatok.

Viď kontakt na makléra Mikuláša Maczkó (16 rokov aktívneho v tejto lokalite).
_____________________________________

* Vlastníte nehnuteľnosť a chceli by ste ju predať či prenajať? Využite služby Reality KONTAKT, máme od r. 2007 máme viac ako 15 ročné skúsenosti a náš realitný ako aj právny systém oceníte. u nás vybavíte všetko v súvislosti s kúpou tejto nehnuteľnosti na 1 mieste.

** Viac info telefonicky alebo mailom.

*** Vydávame “na počkanie” potvrdenia na ohodnotenie nehnuteľnosti pre notára alebo na súdne konania.

**** Reality KONTAKT hľadá nehnuteľnosti pre našich klientov v mestách a obciach okolo Nových Zámkov, Komárna, Štúrova, Šurian, Nesvád, Kolárova.

Sme na NOVEJ adrese v Nových Zámkoch na Gogoľovej 21, prízemie.

– Celková rozloha: 33 m²
– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.