Laserová gravírka Atomstack

Prievidza, Prievidza, Trenčiansky kraj, Slovensko
Laserová gravírka Atomstack

Predám novú laserovú gravírku Atomstack Maker A10
Vlastnosti:
pomocou najnovšej technológie dokáže realizovať vysokorýchlostné gravírovanie 24 000 mm/min
Veľká pracovná plocha 400 x 400 mm
Dizajn lineárnej posuvnej koľajnice + reťaze zvyšuje konštrukčnú presnosť a optimalizuje usporiadanie káblových zväzkov, čím zlepšuje presnosť a stabilitu produktu. Tento dizajn môže tiež znížiť hluk a vibrácie stroja a poskytuje lepšie pracovné prostredie.
Vysoká presnosť: Nový svetelný zdroj s ohniskovou vzdialenosťou 50 mm, špičková schopnosť rezania. Nielenže sa môže zlepšiť účinnosť rezania, ale aj kvalita a presnosť rezu.
Nové zaostrovacie zariadenie: Upravte ohniskovú vzdialenosť presnejšie: vybavený novým zaostrovacím zariadením môžete presnejšie nastaviť ohniskovú vzdialenosť. Tento dizajn môže nielen zlepšiť kvalitu rezu, ale aj zjednodušiť rezanie.
Vylepšená technológia dvojitého kompresného bodového spoja: ultrajemná oblasť laserového zaostrenia je zmenšená na 0,06 * 0,06 mm a laser s vysokou hustotou môže ľahko rezať 18 mm balzové drevo, 13 mm drevo, 6 mm preglejku z lipového dreva a 15 mm hrubý čierny akrylát; môže priamo gravírovať zrkadlovú nehrdzavejúcu oceľ, keramiku, sklo atď., Rýchlosť gravírovania a rezania je o 40% vyššia ako u modelu bez bodovej kompresie, čo je porovnateľné súčinkom 150W laserového gravírovacieho stroja CO₂.
Vynikajúca schopnosť gravírovania a rezania: výkon lasera 10-12W. Skvelé na vyrezávanie lipového dreva, borovice paulovnie, preglejky, žltej broskyne, oxidu hlinitého, nereflexného galvanicky pokoveného a lakovaného kovu, zrkadlovej nehrdzavejúcej ocele 304, skla, keramiky; A rezanie korku, penovej dosky s nízkou hustotou, nepriehľadného akrylu a tak ďalej.
Rozsiahla kompatibilita: Stroj je kompatibilný s rôznymi vyspelými gravírovacími softvérmi, ako sú LaserGRBL, LightBurn, podporuje Win XP / Win 7 / Win 8 / XP / Win 10 a tiež podporuje systém MAC (LightBurn), formát gravírovania, podpora NC, BMP, JPG, PNG, DXF atď.
Bezpečnostná ochrana: Nový panoramatický ochranný kryt filtra môže veľmi dobre chrániť vaše oči, pretože filtruje 97 % ultrafialového svetla, vy a ľudia okolo vás môžete sledovať laser bez okuliarov.
Operačný softvér: LaserGRBL, LightBurn, podpora systému Win XP / Win 7 / Win 8 / XP / Win 10
Podporované formáty súborov NC, BMP, JPG, PNG, DXF,
Spôsob prenosu dát: USB pripojenie
Napájanie: 100-240V AC, 50/60HZ Výstup: 12V 5A
Veľkosť stroja: 641 * 565 * 218 mm / 25,5 x 22,2 x 8,5 palca (D * Š * V)
Hmotnosť stroja: 4 kg
Osobný odber alebo dobierka.

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.