JEDINEĆNÁ INVESTIĆNÁ PRÍLEŹITOSŤ! Nové byty v Rakúsku vo Viedni, Linzi

Slovensko; Bratislava - Petržalka
JEDINEĆNÁ INVESTIĆNÁ PRÍLEŹITOSŤ! Nové byty v Rakúsku vo Viedni, Linzi JEDINEĆNÁ INVESTIĆNÁ PRÍLEŹITOSŤ! Nové byty v Rakúsku vo Viedni, Linzi JEDINEĆNÁ INVESTIĆNÁ PRÍLEŹITOSŤ! Nové byty v Rakúsku vo Viedni, Linzi JEDINEĆNÁ INVESTIĆNÁ PRÍLEŹITOSŤ! Nové byty v Rakúsku vo Viedni, Linzi JEDINEĆNÁ INVESTIĆNÁ PRÍLEŹITOSŤ! Nové byty v Rakúsku vo Viedni, Linzi JEDINEĆNÁ INVESTIĆNÁ PRÍLEŹITOSŤ! Nové byty v Rakúsku vo Viedni, Linzi JEDINEĆNÁ INVESTIĆNÁ PRÍLEŹITOSŤ! Nové byty v Rakúsku vo Viedni, Linzi JEDINEĆNÁ INVESTIĆNÁ PRÍLEŹITOSŤ! Nové byty v Rakúsku vo Viedni, Linzi JEDINEĆNÁ INVESTIĆNÁ PRÍLEŹITOSŤ! Nové byty v Rakúsku vo Viedni, Linzi JEDINEĆNÁ INVESTIĆNÁ PRÍLEŹITOSŤ! Nové byty v Rakúsku vo Viedni, Linzi JEDINEĆNÁ INVESTIĆNÁ PRÍLEŹITOSŤ! Nové byty v Rakúsku vo Viedni, Linzi JEDINEĆNÁ INVESTIĆNÁ PRÍLEŹITOSŤ! Nové byty v Rakúsku vo Viedni, Linzi JEDINEĆNÁ INVESTIĆNÁ PRÍLEŹITOSŤ! Nové byty v Rakúsku vo Viedni, Linzi JEDINEĆNÁ INVESTIĆNÁ PRÍLEŹITOSŤ! Nové byty v Rakúsku vo Viedni, Linzi JEDINEĆNÁ INVESTIĆNÁ PRÍLEŹITOSŤ! Nové byty v Rakúsku vo Viedni, Linzi JEDINEĆNÁ INVESTIĆNÁ PRÍLEŹITOSŤ! Nové byty v Rakúsku vo Viedni, Linzi

Chceli by ste sa vyhnúť infláciám??? Teraz Vám ponúkame jedinečnú príležitosť investovania do 2-, 3- izbových bytov v Rakúsku: vo Viedni, v Linzi.

Jedná sa o novopostavených bytov od jedných najväčších developerov v Rakúsku , v novej štvrti Viedeň.
Všetky byty už sú prenajaté, 20 ročnou plnou zárukou. Zazmluvnená dlhoročná starostlivosť o Vašu nehnuteľnosť máte vybavené.

Možná kúpa aj na hypo úver- spolupráca s 40-tymi bankami, ktoré majú zaujímavé ponuky na financovanie.

Všetky náležitosti s kúpou a s úverom Vám vybavíme pod jednou strechou.

Ďalšie info na telefónnom čísle 0908 612 043

Vlastníte nehnuteľnosť a chceli by ste ju predať či prenajať? Využite služby Reality KONTAKT, máme od r. 2007 máme takmer 15 ročné skúsenosti a náš realitný ako aj právny systém oceníte.

Reality KONTAKT hľadá pre svojich klientov domy, pozemky byty na predaj v okolí: Nové Zámky a okolie, Štúrovo a okolie, Šurany a okolie, Kolárovo a okolie , Komárno a okolie.

Vydávame “na počkanie” potvrdenia na ohodnotenie nehnuteľnosti pre notára alebo na súdne konania.

– Celková rozloha: 74 m²
– Vlastníctvo: neuvedené

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.