Dvojizbový byt na predaj v tichej lokalite Šahy

Slovensko; Šahy
Dvojizbový byt na predaj v tichej lokalite Šahy Dvojizbový byt na predaj v tichej lokalite Šahy Dvojizbový byt na predaj v tichej lokalite Šahy Dvojizbový byt na predaj v tichej lokalite Šahy Dvojizbový byt na predaj v tichej lokalite Šahy Dvojizbový byt na predaj v tichej lokalite Šahy Dvojizbový byt na predaj v tichej lokalite Šahy Dvojizbový byt na predaj v tichej lokalite Šahy Dvojizbový byt na predaj v tichej lokalite Šahy Dvojizbový byt na predaj v tichej lokalite Šahy Dvojizbový byt na predaj v tichej lokalite Šahy

V meste Šahy Vám ponúkame na predaj 2-izbový slnečný byt v tichej lokalite v blízkosti centra. Byt pozostáva z priestrannej chodby, kúpeľne so sprchovým kútom, WC, kuchyne, obývacej izby a spálne. Vykurovanie je zabezpečené plynom, kompletná výmena elektro a vodoinštalácie. V byte sú urobené podlahy, vymenené okná, urobená nová kuchynská linka, ktorá v byte ostáva. K bytu prislúcha menšia záhrada s možnosťou terasy, tiež garáž a predzáhradka.

Mesto má výbornú občiansku vybavenosť, k dispozícii sú škôlky, školy základné aj stredné, nemocnica, lekárske ambulancie, knižnica, obchody, nákupne reťazce aj pracovné príležitosti.

Ak Vás ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať, prevedieme Vás celým procesom.

– Celková rozloha: 74 m²
– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.