DOHODA možná!! Exkluzívne na predaj nadštandardný 3-izbový byt Šahy

Slovensko; Šahy
DOHODA možná!! Exkluzívne na predaj nadštandardný 3-izbový byt Šahy DOHODA možná!! Exkluzívne na predaj nadštandardný 3-izbový byt Šahy DOHODA možná!! Exkluzívne na predaj nadštandardný 3-izbový byt Šahy DOHODA možná!! Exkluzívne na predaj nadštandardný 3-izbový byt Šahy DOHODA možná!! Exkluzívne na predaj nadštandardný 3-izbový byt Šahy DOHODA možná!! Exkluzívne na predaj nadštandardný 3-izbový byt Šahy DOHODA možná!! Exkluzívne na predaj nadštandardný 3-izbový byt Šahy DOHODA možná!! Exkluzívne na predaj nadštandardný 3-izbový byt Šahy DOHODA možná!! Exkluzívne na predaj nadštandardný 3-izbový byt Šahy DOHODA možná!! Exkluzívne na predaj nadštandardný 3-izbový byt Šahy DOHODA možná!! Exkluzívne na predaj nadštandardný 3-izbový byt Šahy DOHODA možná!! Exkluzívne na predaj nadštandardný 3-izbový byt Šahy DOHODA možná!! Exkluzívne na predaj nadštandardný 3-izbový byt Šahy DOHODA možná!! Exkluzívne na predaj nadštandardný 3-izbový byt Šahy DOHODA možná!! Exkluzívne na predaj nadštandardný 3-izbový byt Šahy DOHODA možná!! Exkluzívne na predaj nadštandardný 3-izbový byt Šahy DOHODA možná!! Exkluzívne na predaj nadštandardný 3-izbový byt Šahy DOHODA možná!! Exkluzívne na predaj nadštandardný 3-izbový byt Šahy DOHODA možná!! Exkluzívne na predaj nadštandardný 3-izbový byt Šahy

V hraničnom meste Šahy Vám ponúkame na predaj kompletne prerobený 3-izbový nadštandardný byt v tichej a príjemnej lokalite v mestskej časti sever. Byt prešiel celkovou rekonštrukciou v roku 2017 (elektroinštalácia, vodoinštalácia, plastové okná, bezpečnostné dvere, murované jadro, podlahové kúrenie v kúpeľni a WC). Nachádza sa na 3. poschodí, pozostáva z 3 obytných izieb, kúpeľne, WC, kuchyne a špajze. V spálni nájdeme priestranný murovaný šatník, tiež aj balkón. Byt je príjemne slnečne presvetlený, ale v letných mesiacoch si aj napriek slniečku viete vychutnať na balkóne kávu, nakoľko stromy dávajú tieň. K bytu prislúcha murovaná pivnica vo veľkosti 7m2.

Byt je výborne situovaný nakoľko sa nachádza hneď vedľa materskej školy, na blízku tiež základná škola, stredné školy, supermarkety a tiež detský lekár, za bytovkou sa nachádza detské ihrisko, na ktoré je vidieť z okna obývačky, ktorá je prepojená z kuchyňou. Všetko čo k bežnému životu potrebujete máte v tomto meste k dispozícii.

Pre obhliadku nás neváhajte kontaktovať, radi Vám všetko zodpovieme a prevedieme celým postupom!

– Celková rozloha: 77 m²
– Vlastníctvo: osobné

Prihlásiť sa

Registrovať

Obnovenie hesla

Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu, e-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.